2018-10-16 09:12 Adrian Gałuszka

Drugi pułap cenowy Lech Conference

Lech Conference 2018 coraz bliżej! Wydarzenie stanowiące pozycję obowiązkową na liście konferencji trenerskich odbędzie się w piątek, 30 listopada, ale warto zapisać się na nie już dziś. Informujemy, że od niedzieli (14.10.) obowiązuje już drugi pułap cenowy, który potrwa do 10 listopada. 

Poprzednie edycje konferencji zyskały uznanie w oczach wielu szkoleniowców, którzy gościli w poznańskiej Arenie. Trenerzy zgodnie podkreślali możliwość poszerzenia swojego warsztatu szkoleniowego w zakresie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także zajęć praktycznych. Od minionej niedzieli (14.10.) aktualny jest już drugi pułap cenowy, który będzie obowiązywał do 10 listopada. W tym okresie bilet ulgowy oraz bilet normalny będą kosztować odpowiednio 169 oraz 219 złotych.

Dotychczas odsłonięte zostały dwie sylwetki prelegentów tegorocznego wydarzenia. Pierwszym z nich będzie trener funkcjonujący w akademii Southampton F.C., Andy Marks, który opowie o głównych celach i filozofii, które przyświecają w młodzieżowych grupach "Świętych". Drugi z nich to reprezentant Akademii Lecha Poznań, Amilcar Carvalho. Koordynator szkolenia poznańskiej części akademii skupi się na tematyce piłkarskiego kształcenia młodych graczy ekip niebiesko-białych oraz o cechach, jakimi powinni się oni odznaczać. Osoba trzeciego z prelegentów zostanie przedstawiona na łamach strony oficjalnej Lecha Poznań jeszcze w tym tygodniu.

Zapisz się już dziś – obowiązuje drugi pułap cenowy!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Tylko do 10.11 obowiązuje drugi pułap cenowy. Co ważne, cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR).

Przypominamy, że pozostało już tylko sześć tygodni na zapisanie się na Lech Conference 2018. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 30 listopada w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij