Praca

KKS Lech Poznań S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEWODNIK PO STADIONIE

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby należeć będzie:

- oprowadzanie wycieczek turystycznych po Stadionie Lecha według wyznaczonej trasy
- dzielenie się informacjami na temat historii Klubu oraz obiektu
- odpowiadanie na pytania gości dotyczące obiektu oraz Klubu, wg najlepszej posiadanej wiedzy
- sprzedaż biletów na wycieczki
- promowanie obiektu i zachęcanie do ponownej obecności w wycieczkach
- przygotowywanie zestawień i raportów
- zachęcanie do odwiedzania obiektu podczas imprez masowych

Od kandydata wymagamy:

- dyspozycyjności
- znajomości przynajmniej jednego języka obcego w stopniu umożliwiającym prowadzenie wycieczki obcojęzycznej
- wysokiej kultury osobistej
- otwartości, komunikatywności i zaangażowania
- wiedzy nt. historii Klubu oraz obiektu
- znajomości podstawowych zasad pierwszej pomocy, przepisów i procedur przeciwpożarowych

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie
- okres szkoleniowo-przygotowawczy
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- satysfakcję w pracy w Klubie będącym Dumą Wielkopolski

Zainteresowane osoby proszone są o nadsyłanie CV na adres: wycieczki@lechpoznan.pl. W tytule wiadomości prosimy napisać "Praca Wycieczki– Lech Poznań"

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami wybranymi do kolejnego etapu rekrutacji.

Jeśli chcesz abyśmy mieli możliwość uwzględnienia Twojego zgłoszenia w kolejnych rekrutacjach dodaj w CV klauzulę: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę KKS Lech Poznań S.A."

Fundacja Lech Poznań Football Academy ogłasza rekrutację na stanowiska:

KIEROWNIK DS. OBOZÓW I EVENTÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za Dział Obozów i Eventów

Zadania:

  • przygotowywanie, organizacja obozów i półkolonii
  • realizacja eventów

Wymagania:

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne (prowadzenie kilku projektów jednocześnie)
  • obsługa MS Office, Excel, Power Point
  • komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
  • kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu i realizacji wyznaczonych celów
  • osoba dynamiczna, potrafiąca pracować w stresie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju oraz pracy przy prestiżowych wydarzeniach

CV oraz aktualne zdjęcie prosimy przesyłać na adres: praca@lpfa.pl w terminie do dnia 19.11.2018 roku do godziny 15.00

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Lech Poznań Football Academy z siedzibą w Poznaniu, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych jest:

Fundacja Lech Poznań Football Academy z siedzibą w Poznaniu, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000522738, NIP: 7792424238, REGON: 302822808.

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za Dział Komunikacji

Zadania:

  • przygotowanie merytoryczne oraz graficzne działalności marki w social mediach z rozdzieleniem na kanały: Facebook, Twitter, Instagram
  • redagowanie informacji prasowych dla mediów, klientów B2B oraz B2C

Wymagania:

  • znajomość produktów Adobe, w szczególności: Photoshop, Illustrator,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • osoba dynamiczna, potrafiąca pracować w zespole

Oferujemy:

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest KKS Lech Poznań SA z siedzibą w Poznaniu (60-320) przy ulicy Bułgarskiej 17, (dalej: my).

Możesz skontaktować się z nami w następujący sposób:

  • listownie na adres: KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań;
  • przez e-mail: lech@lechpoznan.pl ;