Praca

Akademia Piłkarska KKS Lecha Poznań poszukuje pracownika na stanowisko:

Fizjoterapeuta sportowy w zespołach młodzieżowych

Opis stanowiska:

Poszukujemy fizjoterapeuty do codziennej pracy z zawodnikami w wieku 14-17 lat, profesjonalnie uprawiającymi piłkę nożną, w oddziale Akademii LP we Wronkach. Praca obejmuje pełną opiekę nad zawodnikami: przygotowanie do treningu, profilaktykę urazów, podstawową suplementację, pierwszą pomoc podczas treningów i meczów, prowadzenie leczenia i rehabilitacji pourazowej itp.

Wymagania:

 • Ukończone studia licencjackie lub magisterskie na kierunku fizjoterapii
 • Podstawowe doświadczenie w pracy ze sportowcami
 • Dyspozycyjność

Mile widziane:

 • Kursy i szkolenia z zakresu terapii manualnej, tapingu i kinesiotapingu, treningu medycznego, treningu indywidualnego
 • Certyfikat szkolenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
 • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

 • Stabilną pracę w klubie piłkarskim z tradycjami
 • Pracę w zgranym, młodym ale doświadczonym już zespole medycznym i trenerskim
 • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji
 • Możliwość oglądania meczów piłkarskich na żywo, w tym również rozgrywek Ekstraklasy i meczów pucharowych

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: jacek.schroeder@lechpoznan.pl

Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych kandydatów do pracy w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych zgodę: "Wyrażam zgodę dla Akademii Lecha Poznań na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji."

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, pisząc na adres: jacek.schroeder@lechpoznan.pl.Jednocześnie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest KKS Lech Poznań SA z siedzibą w Poznaniu (60-320) przy ulicy Bułgarskiej 17, (dalej: my).

Inspektor ochrony danych

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą możesz kontaktować się w sprawach związanych z posługiwaniem się przez nas danymi osobowymi, które nam udzielasz oraz korzystania z praw, które w związku z tym masz. Z inspektorem możesz kontaktować się w następujący sposób:

 • listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych Osobowych KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
 • przez e-mail: inspektorodo@lechpoznan.pl ;

Posługujemy się danymi osobowymi, żeby ocenić Twoje kwalifikacje, zdolności i umiejętności do pracy na stanowisku, na które aplikujesz, jak również wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Posługujemy się danymi osobowymi na podstawie przepisów prawa w związku z chęcią zawarcia z Tobą odpowiedniej umowy. Ponadto na podstawie Twojej zgody, w zakresie danych innych niż ww., które nam przekazujesz w swojej aplikacji. Mamy także uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Będziemy przechowywać Twoje dane przez czas związany z okresem rekrutacji i ewentualnymi roszczeniami z nią związanymi, a w przypadku zgody do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej niż przez sześć miesięcy.

Dane mogą być przekazywane podmiotom pomagającym nam w procesie rekrutacji np. firmom IT itp., a w innych przypadkach uprawnionym organom państwowym.

Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a ponadto wycofania zgody, co pozostaje jednak bez wpływu na okres przed jej wycofaniem, jak również wniesienia sprzeciwu gdy przetwarzamy dane na podstawie uzasadnionego interesu prawnego. Jeśli chcesz skorzystać z tych praw skontaktuj się z nami:

 • listownie na adres: KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań;
 • przez e-mail: lech@lechpoznan.pl;
 • formularz kontaktowy Biura Obsługi Kibica: https://bok.lechpoznan.pl;
 • telefonicznie: +48 (61)8863000 .

W każdym czasie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij