Praca

Jedna z najlepszych akademii w Polsce, Akademia Lecha Poznań poszukuje na praktyki w Dziale Analiz Skautingowych do nowopowstającego projektu. Jeśli jesteś studentem jednej z wielkopolskich uczelni i interesujesz się piłką nożną, a także masz wiedzę na temat zawodników piłki młodzieżowej, to jest to oferta dla Ciebie!

Akademia Lecha Poznań przez lata wypracowała sobie markę znaną nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Liczne sukcesy naszej młodzieży sprawiają, że z każdym rokiem chcemy być jeszcze lepsi. Dlatego też, poszukujemy na praktyki do nowopowstającego projektu.

Jeśli:

 • interesujesz się piłką nożną
 • obserwowanie i analiza to Twoja mocna strona
 • masz wiedzę na temat zawodników piłki młodzieżowej
 • nie boisz się nowych wyzwań

to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nie martw się, nie szukamy osób z doświadczeniem. Pod okiem specjalistów nauczysz się wszystkiego, co potrzebne przy pracy. Co będzie należało do Twoich zadań?

 • współpraca z Działem Analiz Skautingowych
 • analizowanie gry potencjalnych zawodników, którzy w przyszłości mogą zasilić szeregi naszej akademii
 • tworzenie danych pomocnych w ocenie potencjału danego zawodnika

Zainteresowani mogą wysyłać CV na adres: rekrutacja.akademia@lechpoznan.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lecha Poznań z siedzibą w Poznaniu, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest: KKS Lech Poznań z siedzibą w Poznaniu, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000522738, NIP: 7792424238, REGON: 302822808.

LECH POZNAŃ FOOTBALL ACADEMY w związku z rozwojem klubu poszukuje trenerów oraz asystentów do grup młodzieżowych

Zainteresowani pracą w Lech Poznań Football Academy proszeni są o przesłanie CV na adres: biuro@lpfa.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać "REKRUTACJA LPFA".

Od przyszłych trenerów i asystentów oczekujemy:

 • chęci działania
 • podnoszenia swoich kwalifikacji
 • pełnego zaangażowania
 • mile widziane doświadczenie pedagogiczne

W ramach współpracy oferujemy:

 • wynagrodzenie na podstawie umowy
 • możliwość rozwoju i udziału w konferencjach szkoleniowych
 • odbycie stażu w Akademii Lecha Poznań

Na zgłoszenia czekamy do piątku, 28 sierpnia 2020 roku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Lech Poznań Football Academy z siedzibą w Poznaniu, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych jest:

Fundacja Lech Poznań Football Academy z siedzibą w Poznaniu, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000522738, NIP: 7792424238, REGON: 302822808.

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest KKS Lech Poznań SA z siedzibą w Poznaniu (60-320) przy ulicy Bułgarskiej 17, (dalej: my).

Inspektor ochrony danych

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą możesz kontaktować się w sprawach związanych z posługiwaniem się przez nas danymi osobowymi, które nam udzielasz oraz korzystania z praw, które w związku z tym masz. Z inspektorem możesz kontaktować się w następujący sposób:

 • listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych Osobowych KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
 • przez e-mail: inspektorodo@lechpoznan.pl;

Posługujemy się danymi osobowymi, żeby ocenić Twoje kwalifikacje, zdolności i umiejętności do pracy na stanowisku, na które aplikujesz, jak również wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Posługujemy się danymi osobowymi na podstawie przepisów prawa w związku z chęcią zawarcia z Tobą odpowiedniej umowy. Ponadto na podstawie Twojej zgody, w zakresie danych innych niż ww., które nam przekazujesz w swojej aplikacji. Mamy także uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Będziemy przechowywać Twoje dane przez czas związany z okresem rekrutacji i ewentualnymi roszczeniami z nią związanymi, a w przypadku zgody do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej niż przez sześć miesięcy.

Dane mogą być przekazywane podmiotom pomagającym nam w procesie rekrutacji np. firmom IT itp., a w innych przypadkach uprawnionym organom państwowym.

Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a ponadto wycofania zgody, co pozostaje jednak bez wpływu na okres przed jej wycofaniem, jak również wniesienia sprzeciwu gdy przetwarzamy dane na podstawie uzasadnionego interesu prawnego. Jeśli chcesz skorzystać z tych praw skontaktuj się z nami:

 • listownie na adres: KKS Lech Poznań S.A., ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań;
 • przez e-mail: lech@lechpoznan.pl;
 • formularz kontaktowy Biura Obsługi Kibica: https://bok.lechpoznan.pl;
 • telefonicznie: +48 (61)8863000 .

W każdym czasie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Następne mecze

Czwartek 26.11 godz.21:00
Standard Liège
vs |
Lech Poznań
Poniedziałek 30.11 godz.18:00
Lechia Gdańsk
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij