Misja CSR

Rozpoznawalność to nie tylko splendor, ale i zobowiązanie. Doskonale wiemy o tym w Lechu Poznań, którego piłkarze pełnią dla wielu młodych osób rolę wzorców osobowych oraz idoli. Taki potencjał można zmarnować, ale można go też wykorzystać w celu krzewienia pozytywnych zachowań, a także promowania zdrowych nawyków.

Dlatego w Lechu Poznań dużą wagę przywiązujemy do społecznej odpowiedzialności klubu. Chcemy wykorzystać popularność marki Lech i jego graczy, by uczynić coś dobrego dla nie tylko naszego poznańskiego, a także wielkopolskiego otoczenia. Co? Działamy w obszarze, w którym jesteśmy ekspertami, czyli chcemy edukować i dawać pozytywny przykład, jeśli chodzi o rozwój fizyczny i zdrowy tryb życia. Naszą misją CSR jest więc krzewienie kultury fizycznej oraz promowanie zdrowego stylu życia. Szczególnie wśród naszych najmłodszych kibiców.

Wszystkie aktywności związane z naszym zaangażowaniem zbieramy pod parasolem marki Lech RAZEM. Bo tylko RAZEM możemy naprawdę zmienić siebie samych i nasze otoczenie. Rok 2023, czyli drugie stulecia w historii Lecha Poznań to dobry moment, aby podsumować to co już robimy, odświeżyć formułę naszych działań, a także podzielić się planami na przyszłość.

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij