Informacje o Lech Conference

Lech Conference to jedna z najbardziej popularnych konferencji szkoleniowych w Polsce dla trenerów piłki nożnej. Każdy, kto chce poszerzać swoją wiedzę na temat szkolenia dzieci i młodzieży oraz funkcjonowania profesjonalnej akademii piłkarskiej, w grudnii musi być koniecznie z nami! Lech Conference to - już tradycyjnie - najwyższy poziom wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. W poprzednich latach trenerzy wsłuchiwali się w prelekcje szkoleniowców z Niemiec, Anglii, Włoch, Belgii, Holandii, Francji i - oczywiście - Polski.

Data: 6 grudnia 2019
Miejsce: Hala Sportowa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ul. Zagajnikowa 9, 60-995 Poznań
Start: 9:00 (rejestracja od godziny 8:00)

CENNIK LECH CONFERENCE 2019

Bilet ulgowy*

220 zł

Bilet normalny

269 zł

*Bilet ulgowy dostępny dla studentów do 26 roku życia oraz emerytów i rencistów, po okazaniu stosownych dokumentów przy rejestracji. Ulgowa cena biletu przysługuje także grupom zorganizowanym, powyżej 10 osób.

W cenie biletu:

  • Bilet wstępu
  • Ciepły posiłek w przerwie obiadowej
  • Certyfikat uczestnictwa

Lech Conference na stałe wpisuje się w kalendarz szkoleń trenerów

Od dziewięciu lat początek grudnia oznacza premierę Lech Conference. W poprzednich edycjach do dyspozycji słuchaczy zaproszonych zostało wielu przedstawicieli utytułowanych klubów w Europie jak: Sporting Lizbona, Juventus, Chelsea Londyn, GNK Dinamo, Manchester City, Liverpool, FC Basel, Sparta Praga, Hertha Berlin, Anderlecht Bruksela i wybitnych specjalistów jak Dan Abrahams czy Paulo Leitao. Średnia frekwencja na poziomie 1000 uczestników, nie tylko ukazuje renomę szkoleń lecz jest także doskonałą okazją do nawiązywania znajomości, wymiany kontaktów i spostrzeżeń.

- Ta konferencja ma wiele wymiarów i to jej niepodważalna zaleta. Pojawia się wielu przedstawicieli uznanych akademii piłkarskich, mówię tu nie tylko o Manchesterze City czy Feyenoordzie, ale także o Lechu Poznań. Świetną sprawą jest to, jak dużo zagadnień zostaje poruszonych. Z tego składa się piłka nożna, nie tylko szkolenia najmłodszych, ale także ich przygotowania fizycznego, taktyki czy realizacji założeń przedmeczowych. To wszystko daje razem finalny produkt, jakim jest dobre prezentowanie się na boisku. Jeśli chodzi o Lech Conference, cieszy się ona dobrą marką w naszym kraju wśród osób zainteresowanych kwestiami szkolenia - mówi Glenn van der Kraan trener drużyn młodzieżowych akademii Feyenoordu Rotterdam.

Jeśli doskonalenie warsztatu trenerskiego jest dla ciebie istotnym elementem rozwoju, Lech Conference to obowiązkowy punkt twojego terminarza.

Lech Conference obala mity

Przyszłość polskiej piłki zależy od umiejętnego szkolenia młodzieży. Talent nie rodzi się samoistnie, a dojrzewa w zależności od odpowiednich bodźców dostarczanych przez środowisko, w którym dorasta. Decydującą rolę odgrywa trener, który nie tylko musi posiąść wiedzę merytoryczną, lecz powinien być osobowością, która wyzwoli potencjał drzemiący w każdym z zawodników.

- Jak zawsze Lech Conference stoi na wysokim poziomie merytorycznym. Wszystkie prelekcje są bardzo ciekawe. Można tutaj wysłuchać wielu interesujących treści, skierowanych przede wszystkim do trenerów, ale z punktu widzenia dziennikarzy można również dowiedzieć się mnóstwa interesujących faktów. Wyróżniłbym szczególnie rozmowę z Czesławem Michniewiczem, który zdradził wiele zakulisowych ciekawostek dotyczących tego zawodu, a także poruszył istotny temat dotyczący młodych piłkarzy. Z każdym rokiem jest coraz lepiej i już nie mogę doczekać się kolejnej edycji - zachwala Lech Conference dziennikarz "Piłki Nożnej" Konrad Witkowski.

Lech Conference łączy teorię z praktyką

Wbrew obiegowej opinii polscy trenerzy chcą pracować, zdobywać wiedzę i osiągać sukcesy. Rzadko jednak mają okazję uczyć się od najlepszych. Lech Conference daje im możliwość wzbogacenia swojego warsztatu o najnowsze metody trenerskie najbardziej uznanych akademii piłkarskich na świecie.

- Ogromnym atutem tej konferencji jest połączenie zagadnień bliskich zarówno piłce juniorskiej, jak i dorosłemu futbolowi. Oprócz wykładów teoretycznych bardzo istotne są dla nas zajęcia praktyczne pokazywane przez dzisiejszych prelegentów. Miałem szansę oglądać treningi próbne szkoleniowców z Manchestery City i Feyenoordu Rotterdam, to właśnie na te wystąpienia czekam najbardziej - nie ukrywa koordynator ds. szkolenia w poznańskiej części akademii, Amilcar Carvalho.

Prelegenci przedstawiają światowe trendy szkolenia w teorii, ale przede wszystkim w praktyce, dając w ten sposób możliwość porównania różnych metod i filozofii nauczania gry w piłkę nożną.

Lech Conference poszerza horyzonty

Piłka nożna to nie tylko najbardziej popularny sport na świecie. To przestrzeń, w której zbiegają się fascynujące dokonania różnych dziedzin naukowych, takich jak medycyna, psychologia, fizjologia, biomechanika, neurobiologia, dietetyka. Dobry trener musi być nie tylko dobrym fachowcem od techniki i taktyki, ale przede wszystkim dobrym pedagogiem i menedżerem osobą, która umie zarządzać sobą, talentami, z którymi pracuje, emocjami, które są wszechobecne, a także czasem, którego zawsze za mało.

- Jestem młodym trenerem, dopiero uczę się tego zawodu. Taka konferencja to dla mnie okazja, żeby zdobyć niezbędną wiedzę. Szczególnie interesowała mnie prelekcja Stephena Torpeya z Manchesteru City, gdyż na razie zajmuję się pracą z dziećmi - przyznawał Michał Jabłoński, opiekun drużyny Sokolniki Stary Sącz. - Jestem tutaj zdaje się od sześciu lat. Konferencja jest zawsze bardzo dobrze zorganizowana pod względem merytorycznym, można zaczerpnąć wielu ciekawych informacji. Każdy ma okazję wyciągnąć coś dla siebie i udoskonalić własny warsztat – stwierdził z kolei Daniel Nowak, prowadzący na co dzień zespół UKS Stare Kurowo.

Nie uda nam się zgłębić wszystkich fascynujących nas tematów i na pewno nie sprzedamy recepty na sukces. Jesteśmy jednak przekonani, że zdołamy zainspirować, pobudzić świadomość i poszerzyć horyzonty uczestników naszych konferencji.

Lech Conference szansą na zmianę

Chcemy przyczynić się do profesjonalizacji piłki nożnej w Polsce. Chcemy wyznaczać trendy i narzucać najwyższe standardy pracy szkoleniowej z młodzieżą. Polska piłka może dołączyć do czołówki europejskiej! Dzisiaj na Lech Conference przyjeżdża ponad 1000 trenerów z całej Polski. Jutro będzie to ważna platforma wymiany najlepszych praktyk dla trenerów z Europy Środkowo-Wschodniej.

- Jestem trenerem, który lubi się rozwijać, a przecież nie wiem wszystkiego. Staram się uczyć poszczególnych piłkarskich aspektów od mądrzejszych od siebie. Cieszę się, że zrobiłem dużo wartościowych notatek i poczyniłem sporo pożytecznych obserwacji. Na Arenie było wielu trenerów od poziomu ekstraklasowego aż do niższych lig, co też dobitnie pokazuje skalę tej konferencji - mówił po Lech Conference Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji Polski U-20.

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

Hubert Nowacki
+48 662 219 523
hubert.nowacki@lechpoznan.pl

Następne mecze

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij