Sektor rodzinny

Stadion Poznań jest obiektem, na którym całe rodziny wspierają Kolejorza w walce o najwyższe cele. Chcemy, żebyś wspólnie ze swoimi najbliższymi dopingował drużynę Lecha Poznań w jak najbardziej komfortowych warunkach. Przyjdź na Bułgarską ze swoimi dziećmi i ciesz się sportowymi emocjami w Sektorze Rodzinnym!

MNÓSTWO ATRAKCJI

Najmłodsi sympatycy Lecha w każdym meczu z całych sił wspierają poznańskich piłkarzy. Chcemy, żeby wizyty na stadionie dzieciom kojarzyły się nie tylko ze sportowymi emocjami i fantastyczną atmosferą, ale również z dobrą zabawą. Specjalnie dla najmłodszych co mecz przygotowywane są atrakcje, które umilą naszym pociechom czas oczekiwania na widowisko piłkarskie.

KIBICUJ W GRONIE RODZINY

Wszystkie dzieci do 13. roku życia zapraszamy wraz z opiekunami do Sektora Rodzinnego, który znajduje się na trybunie Czapczyka (III) na sektorach L1, M1, N1 oraz L2, M2 i N2. Już dziś zarezerwuj miejsca dla siebie i swojej rodziny i wspólnie dopingujcie najlepszą drużynę w Polsce!

W Sektorze Rodzinnym nie zapominamy o wszystkich mamach, które razem ze swoimi pociechami przychodzą na mecze głośno dopingować Kolejorza. Każdej kobiecie przysługuje bilet ulgowy -20%, ale pamiętaj, że zniżka ulgowa nie przysługuje w odrębnym, pojedynczym zakupie, a jedynie w transakcji łączonej z co najmniej jedną wejściówką w kategorii cenowej dziecko (cena 20 złotych).


Warto również pamiętać, że dzieci do 5. roku życia wchodzą na pojedynki poznaniaków za darmo bez konieczności zakupu imiennej wejściówki na mecz. Muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica.

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny i chcesz zabrać swoje dzieci na Stadion Poznań? Nie trać czasu! Wtedy bilet dla każdej Twojej pociechy kosztuje 15 złotych (oferta dostępna jest w kasach stadionowych).

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij