2020-09-20 19:00 Lech Poznań

Bilety na mecz Lech - Pogoń w sprzedaży

Trwa sprzedaż biletów na mecz Lecha Poznań z Pogonią Szczecin, który zostanie rozegrany w niedzielę, 27 września przy ulicy Bułgarskiej. Miejsce na trybunach stadionu możesz sobie zagwarantować już za 35 złotych. Zachęcamy do kupowania wejściówek dla najbliższych. Przy zakupie powyżej trzech biletów cena każdego z nich zmniejszy się o 20%!

Emocje gwarantowane

Pogoń Szczecin przy Bułgarskiej bywa twardym przeciwnikiem. Dwudziesty czwarty ekstraklasowy mecz pomiędzy obiema ekipami na Stadionie Poznań odbędzie się pod koniec września. Dotychczas Kolejorz wygrał dziesięć takich spotkań, zaliczył dziewięć remisów, a z kompletem punktów z Poznania "Portowcy" wyjeżdżali czterokrotnie. Emocji nie będzie zatem brakować. Bilety dostępne od 35 złotych!

Wspólne kibicowanie się opłaca

Ze względu na to, że cały czas obowiązują obostrzenia związane z pandemią koronawirusa COVID-19, a także zmniejszoną pojemnością Stadionu Poznań (tym razem do 50%), zakup wejściówek jest możliwy tylko po zalogowaniu na stronę biletową >>> Obowiązuje limit nabycia sześciu biletów z jednego konta.

Na mecz z Pogonią Szczecin obowiązuje niezmiennie promocja*, znana fanom Lecha już z rundy wiosennej. Przy zakupie powyżej trzech biletów w jednej transakcji, cena każdego z nich zmniejszy się o 20%. Zachęcamy więc do wspólnego kibicowania z trybun przy ulicy Bułgarskiej! *Promocja nie obejmuje biletów z cateringiem.

Etapy sprzedaży:

I etap sprzedaży od środy, 16 września września od godziny 10:30 - odbiór darmowych biletów przez karnetowiczów Sezon 2020/2021 oraz Jesień 2020. Posiadacze abonamentów muszą wygenerować bilet na mecz w cenie KARNET 0zł, aby wejść na mecz! Mogą także dokupić bilety dla najbliższych, łącznie ze swojego konta mogą dokupić pięć biletów dla najbliższych.

II etap sprzedaży od poniedziałku, 21 września od godziny 12:00 - sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców.

Dostępna pojemność stadionu - 50% miejsc

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem, które brzmi: "Na stadionach i boiskach (...) organizacja współzawodnictwa sportowego odbywała się tak, aby udostępniono publiczności co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie, z tym że nie więcej niż 50 procent liczby miejsc przewidzianych dla publiczności".

Dzięki ustaleniom klubu z Ekstraklasa Live Park, zostanie udostępnionych kibicom kilka tysięcy miejsc na trybunie I im. T. Anioły, których dostępność respektować będzie niezmiennie obowiązujące strefowanie stadionu dla osób izolowanych (piłkarzy, sztab szkoleniowy, operatorzy kamer Ekstraklasa Live Park).

Bilety do pobrania na 48 godzin przed meczem

Przypominamy, że wejściówki będą dostępne WYŁĄCZNIE w formie wydruku samodzielnego lub biletu mobilnego. W związku ze zmienioną organizacją wejścia na mecze, dostosowaną do obowiązujących aktów prawnych, plastikowe karty kibica nie będą obowiązywać! Kupione bilety będą gotowe do pobrania najpóźniej 48 godzin przed meczem.

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij