2020-06-28 11:07 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Bądź Lechitą, wykorzystaj zniżkę na karnet

Planujesz zakup karnetu i chcesz skorzystać ze zniżki lojalnościowej? Nie zapomnij, by Twoje konto w systemie biletowym było powiązane z kontem w programie LECHICI. Właśnie w ten sposób zniżka, którą posiadasz, zostanie aktywowana. Co ważne - to nie jest jedyna zaleta powiązania kont.

Rabat lojalnościowy obowiązuje tych, którzy już się zarejestrowali lub zarejestrują się i powiążą konto w programie LECHICI z systemem sprzedaży biletów i zrobią to jeszcze przed zakupem abonamentu. Pamiętaj też, że każda kolejna runda bez kontynuacji to minus 2%! Posiadana zniżka lojalnościowa - o maksymalnej wysokości 20% - to oczywiście nie jest jedyna możliwość obniżenia ceny karnetu! Zbierane w programie LECHICI punkty można bowiem również wykorzystać na ten cel.

W jaki sposób powiązać konta?

Zobacz film poniżej jub zajrzyj tutaj >>>

Masz inne pytania dotyczące programu LECHICI? Przeczytaj FAQ >>>

Następne mecze

Niedziela 02.04 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin
Sobota 08.04 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij