2018-03-15 12:45 Lt. , fot. Adam Ciereszko

Lechito, powiązałeś konta?

Wiesz, że program LECHICI to najlepszy sposób by być bliżej klubu? Rejestrując się w nim zostajesz Lechitą, ale przed Tobą jeszcze jeden bardzo ważny krok, by w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje uczestnictwo w programie.

Powiąż konta

Dlaczego to takie ważne? Bo dzięki temu synchronizujesz z profilem w programie LECHICI swoje konto w systemie biletowym i sklepie internetowym. W konsekwencji każde wejście na INEA Stadion na mecz Kolejorza i każde zakupy, które zrobisz w oficjalnej sieci sprzedaży Lecha, spowodują że otrzymasz nowe punkty, a także wzrastać będzie Twoja ranga. Dzięki temu zyskasz dostęp do coraz większej liczby unikatowych nagród.

Uczestnictwo w programie LECHICI umożliwi Ci w nowym sezonie dalsze korzystanie ze zniżki lojalnościowej, a przy zakupie karnetu zawsze można wykorzystać zebrane przez ostatni sezon punkty i obniżyć tym samym cenę abonamentu.

Jak to zrobić?

Zaloguj się na swoje konto systemie sprzedaży biletów, wejdź w opcje swojego konta i odhacz okienko ZGODY KIBICA „Chcę zarejestrować się w programie LECHICI i akceptuję regulamin programu (pdf)” i kliknij w okienko „POWIĄŻ Z ISTNIEJĄCYM KONTEM LECHICI”. System automatycznie przekieruję Ciebie na stronę logowania do programu LECHICI. Po zalogowaniu Twoje konta będą powiązane.

Zaloguj się na swoje konto w sklepie internetowym, wejdź w opcje swojego konta i wybierz zakładkę LECHICI. Z dostępnych trzech opcji wybierz opcję „POWIĄŻ Z ISTNIEJĄCYM KONTEM LECHICI”. Po powiązaniu kont wyświetli się informacja o poprawnym zakończeniu procesu.

1)2)3)

WAŻNE – koniecznie powiąż swoje konta przed zakupami! Za zakupy bez powiązania kont nie otrzymasz punktów w programie LECHICI!

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij