2017-01-13 20:43 Marcin Rajczak

Wynik nie jest najważniejszy

W piątkowy wieczór juniorzy starsi Lecha Poznań pokonali czwartoligowy GKS Dopiewo 11:1. - Mając na uwadze fakt, że rywale są na początku okresu przygotowawczego nie przykładamy zbyt dużej wagi do końcowego wyniku - przyznaje trener Kolejorza, Krzysztof Kołodziej.

Niebiesko-biali przystąpili do piątkowego starcia po prawie dwóch tygodniach przygotowań na obiektach we Wronkach. Od pierwszych minut spotkania z GKS-em Dopiewo, u młodych zawodników Kolejorza widać było duży głód piłki. - Przede wszystkim ten mecz traktowaliśmy w kategoriach motorycznych. Chcieliśmy też sprawdzić nowych chłopców, których obecnie testujemy. Doskonale wiedzieliśmy, że przeciwnik dopiero rozpoczął przygotowania. Spodziewaliśmy się, iż tego dnia może nie być dla nas zbyt dużym zagrożeniem - mówi szkoleniowiec Lecha Poznań.

Młodzi zawodnicy Kolejorza mieli okazję w piątek podjąć walkę ze znacznie starszymi przeciwnikami. Lechici są jednak do tego przyzwyczajeni, ponieważ w Centralnej Lidze Juniorów dysponują jedną z najmłodszych drużyn. - Rywalizacja ze starszymi rywalami z pewnością wyjdzie nam na plus. Warto podkreślić, że w lidze na co dzień gramy ze starszymi przeciwnikami. Rozegraliśmy taką grę kontrolną, ponieważ chłopcy muszą okrzepnąć w fizycznych pojedynkach. Uwarunkowane jest to tym, że w przyszłości mogą trafić do rezerw lub pierwszej drużyny i będą musieli się zmierzyć ze znacznie silniejszymi zawodnikami - kończy trener juniorów starszych, Krzysztof Kołodziej.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij