2020-03-01 10:31 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Przyjdź do Stref Premium GOLD

Wizyta na Stadionie Poznań to nie tylko sportowe emocje. Jest to także idealny moment na nawiązywanie nowych, cennych kontaktów biznesowych. Wszystko oczywiście w bardzo komfortowych warunkach.

Strefa Premium GOLD to najwyższy standard, jaki oferujemy podczas dnia meczowego. Każdy kibic w strefie witany jest drinkiem na czerwonym dywanie, który prowadzi do przestronnych przestrzeni. Z szerokiego wachlarza dań dostępnych dla gości każdy wybierze coś dla siebie - posiłki mięsne, wegetariańskie, bar sałatkowy jak i kącik kawowy z ciastami, napoje zimne/ciepłe, a także piwo oraz wino bez limitu. Z oferty cateringowej można korzystać przez cały okres otwarcia Strefy.

Strefy otwarte są już 1,5h przed meczem, a także 2h po ostatnim gwizdku, łącznie jest to ponad 5 godzin piłkarskich emocji. Do dyspozycji są wygodne kanapy ze stolikami oraz koktajlówki, gdzie przy akompaniamencie muzyki granej na żywo można porozmawiać z innymi gośćmi i cieszyć się posiłkiem. Ponadto goście korzystają z osobnego wyjścia na trybuny stadionu, a także mają zapewnione najlepsze miejsca (skórzane krzesełka) z widokiem na wysokości linii środkowej boiska.

Bilety online* >>>

Pakiet na mecz Lech-Legia w Strefie Gold >>>

* trakcie procesu zakupowego istnieje możliwość wygenerowania fv

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij