2019-12-09 10:17 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Zostań Stewardem na Kolejorzu!

Chcesz pomagać w organizacji meczów Lecha Poznań? Interesuje Cię praca na Stadionie Poznań? Pomóż nam zadbać o komfort naszych kibiców i zostań stewardem Kolejorza! Szkolenie JEST BEZPŁATNE i odbędzie się w weekend 13-14 grudnia. Zgłoś się już dziś!

Wydarzenia przy Bułgarskiej to wspaniałe widowiska, które wymagają dobrej organizacji i zapewnienia kibicom niezapomnianych emocji. Stewardzi na meczach pełnią funkcję przewodników, a ich podstawowych zadaniem jest zadbanie o komfort widzów oraz bezpieczeństwo podczas spotkań rozgrywanych na Stadionie Poznań, masowych imprez i organizowanych przez Klub eventów. Do obowiązków stewardów należy również pomoc kibicom w dotarciu na miejsce oraz rozwiązywanie sytuacji spornych.

Zainteresowany? Zgłoś się już dziś! Po ukończeniu kursu istnieje możliwość zatrudnienia w KKS Lech Poznań w charakterze stewarda. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: piotr.kicinski@lechpoznan.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami wybranymi do kolejnego etapu rekrutacji. Jeśli chcesz abyśmy mieli możliwość uwzględnienia Twojego zgłoszenia w kolejnych rekrutacjach dodaj w CV klauzulę:
"Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę KKS Lech Poznań S.A."

Wymagania:

- wiek: 18-55 lat
- asertywność
- niekaralność
- umiejętność pracy w zespole
- kultura osobista

Mile widziane (nie wymagane):

- znajomość języków obcych
- doświadczenie w pracy podczas imprez masowych
- zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla członków służb informacyjnych oraz wpis na listę pracowników kwalifikowanych

Pobierz kwestionariusz - PDF
Pobierz kwestionariusz - DOC

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij