2020-06-22 10:01 Lech Poznań , fot. Adam Jastrzębowski

Harmonogram sprzedaży biletów

W poniedziałek, 22 czerwca o godzinie 10:00 wystartowała otwarta sprzedaż biletów na spotkanie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin. Wcześniej wejściówki nabywać mogli wyłącznie posiadacze karnetów Sezon 19/20 oraz Wiosna20 + Runda Finałowa, a także uczestnicy programu LECHICI i posiadacze voucherów #wGóręSerca.

Zakup biletów jest możliwy tylko po zalogowaniu na stronę biletową >>> Obowiązuje limit zakupu sześciu biletów z jednego konta, wyłącznie dla uprawnionych kibiców w danym etapie sprzedaży. Wybór miejsc obok siebie możliwy jest w obrębie jednej transakcji, dla osób mieszkających w jednym domu, bez późniejszej możliwości zmiany miejsca. Przy każdej transakcji zakupu system biletowy utworzy wokół wybranych miejsc wymagany bufor bezpieczeństwa.

Cała procedura nabywania wejściówek składa się z trzech etapów:

I etap sprzedaży (od środy, 17 czerwca od godziny 16:00) - możliwość pobrania biletów będą mieli wyłącznie posiadacze karnetów: Sezon 2019/20 oraz Wiosna2020 + Runda Finałowa. Po zalogowaniu i wprowadzeniu danych kibica, system zweryfikuje upoważnienie do pobrania wejściówki na mecz w cenie 0 zł. Dotychczasowe miejsca karnetowe nie mogą zostać zachowane, zatem przed każdym kolejnym spotkaniem Kolejorza należy wybrać nowe miejsce i pobrać nowy bilet na dane starcie.

Posiadacze karnetu Wiosna 2020 będą mieli dostęp do darmowej wejściówki tylko w przypadku pierwszych dwóch meczów rundy finałowej.

Najważniejsze - wejściówki będą dostępne WYŁĄCZNIE w formie wydruku samodzielnego lub biletu mobilnego. W związku ze zmienioną organizacją wejścia na mecze, dostosowaną do obowiązujących aktów prawnych, plastikowe karty kibica nie będą obowiązywać!

II etap sprzedaży (od soboty, 20 czerwca od godziny 10:00) - sprzedaż zamknięta dla uczestników programu LECHICI posiadających co najmniej rangę Młodzik oraz dla posiadaczy voucherów #wGóręSerca.

III etap sprzedaży (od poniedziałku, 22 czerwca od godziny 10:00) - sprzedaż otwarta pozostałych miejsc dla wszystkich zainteresowanych.

Prosimy pamiętać, że każda osoba przez czas trwania imprezy masowej będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa do czasu zajęcia miejsca wskazanego na bilecie, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego dostosowania się do obowiązującego regulaminu, który niedługo pojawi się na stronie biletowej.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij