2020-06-23 14:44 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Dodatkowe miejsca na trybunach

Sponsorzy Premium Lecha Poznań, STS oraz firma FOGO zdecydowali się na demontaż swoich sektorówek, które w ostatnich tygodniach znajdowały się na Stadionie Poznań. W związku z tym do sprzedaży trafią kolejne bilety na najbliższe spotkanie Kolejorza z Pogonią Szczecin. 

Sektorówki STS oraz firmy FOGO znajdowały się odpowiednio na trybunach im. Czapczyka oraz im. Białasa. Obaj Sponsorzy Premium Kolejorza zdecydowali się na ich demontaż, aby zwolnić miejsca dla kibiców Lecha Poznań, którzy po raz pierwszy od restartu rozgrywek mogą pojawić się na trybunach obiektu przy ulicy Bułgarskiej.

- STS to zaangażowany sponsor, którego aktywność znacznie wykracza poza standardową ekspozycję logotypu. Zależy nam na kibicach, bo to oni tworzą niezapomnianą atmosferę podczas widowisk sportowych i są ich najważniejszą częścią - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS. - Poznański stadion znany jest z niesamowitej atmosfery, którą tworzą kibice Lecha. Wiedząc, że mogą wrócić na trybuny i wspierać Kolejorza, chcieliśmy, jako wieloletni sponsor poznaniaków, umożliwić jak największej liczbie sympatyków udział w meczu - dodaje Tomasz Błaszak, prezes Fogo.

STS i FOGO od wielu lat współpracują z poznańskim klubem. - Nasze działania z oboma sponsorami od wielu lat przebiegają wzorowo. Bardzo nas cieszy, że i STS i FOGO, pomimo wcześniej zawartych umów, zdecydowały się na demontaż swoich sektorówek i umożliwiły kibicom zakup biletów na najbliższy mecz Lecha - kończy Jan Wojciak, dyrektor działu sprzedaży Lecha Poznań.

Wejściówki można kupić tutaj >>>

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij