2021-09-06 12:02 Lech Poznań

PKO Bank Polski oficjalnym Partnerem Lecha

PKO Bank Polski został oficjalnym Partnerem Lecha Poznań. Efekty współpracy będzie można zobaczyć m.in. w przestrzeni miejskiej. W najbliższym czasie wspólnie będziemy odkrywać kolejne karty. #WyGrajmyRazem

Program partnerski PKO Banku Polskiego oraz klubów ekstraklasy rozpoczął się w grudniu 2019 roku i otworzył nowe możliwości, dzięki którym Kolejorz może zyskiwać dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój, m.in. na klubową akademię. Teraz współpraca idzie o krok dalej i PKO Bank Polski stał się oficjalnym Partnerem Lecha Poznań.

- Lech Poznań oraz PKO Bank Polski to dwie uznane marki na polskim rynku. My właśnie wkraczamy w rok stulecia istnienia, bank natomiast setne urodziny świętował blisko dwa lata temu. Cieszymy się na rozszerzenie współpracy, która w dużej mierze jest skierowana do naszych młodych kibiców, poznających klimat meczów rozgrywanych na stadionie przy Bułgarskiej. Stąd m.in. zaangażowanie w naszą akcję Kibicuj z Klasą. Mamy nadzieję, że pandemia koronawirusa pozwoli i wrócimy do organizowania tych aktywności - mówi prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak.

Na czym będzie polegało wspólne działanie? Kibice będą mogli m.in. zaobserwować w przestrzeni miejskiej kampanię promocyjną z udziałem lechitów. Na mocy podpisanej umowy PKO Bank Polski został również sponsorem akcji Kibicuj z Klasą, a także Dziecięcej Eskorty. To wszystko zostanie oczywiście zrealizowane, kiedy pozwoli na to sytuacja związana z trwającą epidemią.

Niebiesko-biała karta

Każdy z klientów PKO Banku Polskiego może zamówić kartę z herbem Kolejorza. Taką kartę można nabyć w placówkach PKO Banku Polskiego, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl.

- Współpraca z Lechem Poznań, jednym z najpopularniejszych klubów w całej Polsce stanowi dla nas kolejne wyzwanie, przed którym stajemy jako PKO Bank Polski. Mamy opracowanych szereg nowych pomysłów i projektów, skierowanych do wielkiej społeczności kibiców Lecha Poznań. Już w najbliższym czasie będziemy odkrywać karty i wprowadzać nowe inicjatywy w życie. Dla nas jako PKO Banku Polskiego, mecenasa krajowej piłki nożnej, sponsora tytularnego najpopularniejszych rozgrywek ligowych w Polsce, kooperacja z Kolejorzem jest naturalnym krokiem w dalszym wzmacnianiu i ekspansji naszego szeroko zakrojonego projektu. Od samego początku przyświeca nam idea zjednywania sobie kibiców, wychodzenia naprzeciw wszystkim fanom piłkarskiej ekstraklasy, niezależnie od siły ich zaangażowania w kibicowanie własnym klubom. Jesteśmy przekonani, że wykonując pracę u podstaw, skierowaną szczególnie do najmłodszych, budujemy nową bazę fanów futbolu, którzy już niedługo będą stanowić stały element widowisk piłkarskich w Polsce - mówi Piotr Hełmecki, Menedżer ds. relacji strategicznych w PKO Banku Polskim.

Więcej informacji o Programie Partnerskim PKO Banku Polskiego i Kolejorza znajdziesz tutaj >>>

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij