Wygrajmy Razem

Witaj,

dziękujemy za Twoją aktywność i zainteresowanie programem partnerskim PKO Banku Polskiego - partnera tytularnego Ekstraklasy i Oficjalnego Banku Ekstraklasy - oraz Lecha Poznań. Zakupując jeden z produktów banku poprzez linki umieszczone na tej stronie wspierasz Kolejorza, umożliwiając mu pozyskanie pieniędzy na dalszy rozwój, m.in. rozbudowę infrastruktury, kształcenie młodych piłkarskich talentów, innowacje sportowe czy inne działania prorozwojowe. Kibice Lecha i klienci PKO Banku Polskiego będą na bieżąco informowana o postępach, jakie dany klub czyni w ramach Programu Partnerskiego. Nie będzie zatem żadnych wątpliwości dotyczących wykorzystania środków z inicjatywy.

A teraz najważniejsze – na współpracy Lecha Poznań i PKO Banku Polskiego skorzystasz również Ty!

Za każdy założony nowy produkt - zgodnie z regulaminem promocji - możesz otrzymać voucher do wydania na stronie: sklep.lechpoznan.pl - od 50 zł za aktywne konto, 200 zł za udzieloną pożyczkę i aż do 600 zł za uruchomiony kredyt hipoteczny.

Ponadto, każdy kibic, który otrzyma bon o wartościach 200 lub 600 złotych otrzyma dodatkowe, niematerialne nagrody od Kolejorza, które będą realizowane po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych. I tak, z kodem otrzymanym za udzieloną pożyczkę, kibic Lecha będzie mógł wybrać się na wycieczkę po stadionie, z kolei za uruchomiony kredyt hipoteczny będzie można wziąć udział w pomeczowej analizie z analitykiem pierwszej drużyny.

Szczegóły promocji dotyczące poszczególnych produktów PKO Banku Polskiego i możliwości ich zakupienia znajdziesz po kliknięciu w poniższe linki:

PKO Konto Za Zero


PKO Konto Dla Młodych

*Jeśli rozpoczniesz proces zakupu produktu poprzez ten link i spełnisz warunki promocji, otrzymasz smsem z banku kod rabatowy 50zł na zakupy na sklep.lechpoznan.pl

PKO Konto Bez Granic

*Jeśli rozpoczniesz proces zakupu produktu poprzez ten link i spełnisz warunki promocji, otrzymasz smsem z banku kod rabatowy 50zł na zakupy na sklep.lechpoznan.pl

Pożyczka gotówkowa

*Jeśli rozpoczniesz proces zakupu produktu poprzez ten link i spełnisz warunki promocji, otrzymasz bon na 200 zł na zakupy na sklep.lechpoznan.pl

Pożyczka konsolidacyjna

*Jeśli rozpoczniesz proces zakupu produktu poprzez ten link i spełnisz warunki promocji, otrzymasz bon na 200 zł na zakupy na sklep.lechpoznan.pl

Kredyt hipoteczny

*Jeśli rozpoczniesz proces zakupu produktu poprzez ten link i spełnisz warunki promocji, otrzymasz bon na 600 zł na zakupy na sklep.lechpoznan.pl

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego w formie zdjęć oraz materiału video z realizacji nagrody, w celu promocji marki Lecha Poznań za pośrednictwem klubowej strony internetowej, mediów społecznościowych należących do Klubu oraz stacjom telewizyjnym z nim współpracującym. Udzielenie każdej ww. zgody następuje nieodpłatnie. Niniejsza zgoda traci ważność z chwilą jej wycofania, co jednak nie wpływa na okres przed jej wycofaniem. Aby wycofać zgodę należy skontaktować się z KKS Lech Poznań S.A.
Administratorem Twoich danych (dalej: Ty) jest Organizator (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
 • listownie na adres: Lech Poznań, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
 • przez e-mail: lech@lechpoznan.pl
 • telefonicznie: (61) 886 30 00

 1. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
  • Będziemy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi, w celu realizacji nagrody.
  • Możemy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi na podstawie Twojej zgody, która jest dobrowolna, ale jednocześnie konieczna, żeby wziąć udział w realizacji nagrody.
 2. Okres przechowywania danych osobowych
  Będziemy przechowywać wasze dane osobowe do momentu zakończenia całego postępowania związanego z realizacją nagrody lub do czasu odwołania udzielonej przez Ciebie zgody.
 3. Odbiorcy danych
  Będziemy przekazywać dane osobowe wyłącznie firmom, które z nami współpracują w celu realizacji nagrody, tj: dostawca usług IT. Tacy odbiorcy posługują się waszymi danymi tylko zgodnie z naszymi poleceniami dlatego, że mają z nami zawartą umowę. Poza tym dane będziemy mogli przekazać tylko i wyłącznie upoważnionym do tego organom państwowym.
 4. Twoje prawa:
  Dlatego, że posługujemy się Twoimi danymi osobowymi masz:
  • prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że mogliśmy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. przed jej wycofaniem.
  • prawo dostępu do danych osobowych,
  • prawo żądania sprostowania danych osobowych,
  • prawo żądania usunięcia danych osobowych,
  • prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się Twoimi danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
  • prawo do przenoszenia danych osobowych,
  • prawo wniesienia skargi do organu zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Następne mecze

Sobota 01.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Czwartek 06.10 godz.18:45
Lech Poznań
vs |
Hapoel Beer Szewa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij