2017-07-29 10:10 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Wiele atrakcji przed meczem Lech-Piast

Strefa Rodzinna przed spotkaniem Lecha Poznań z Piastem Gliwice będzie otwarta na dwie godziny przed ligowym starciem. Tego dnia nastąpi także oficjalna prezentacja klubowego autokaru. Zapraszamy więc wszystkich kibiców Kolejorza do zabawy. To idealne rozpoczęcie dnia meczowego!

Strefa Rodzinna przy Bułgarskiej działa już drugi sezon z rzędu. Najmłodsi sympatycy Lecha mogą korzystać z przygotowanych przez Klub atrakcji. Wraz z rozpoczęciem nowej kampanii miejsce zabaw dla małych kibiców Kolejorza ponownie zostało otwarte i oferuje wiele rozrywek już dwie godziny przed ligowym spotkaniem. - Dzięki Strefie nasze dzieci nie nudzą się przed rozpoczęciem meczu i mają miejsce na spożytkowanie swojej energii - mówią zgodnie rodzice, którzy wraz ze swoimi pociechami korzystają z atrakcji przewidzianych w Strefie Rodzinnej.

Przed spotkaniem 3. kolejki Lotto Ekstraklasy na parkingu tuż za Lokomotywą odbędzie się także oficjalna prezentacja klubowego autokaru Kolejorza. Pojazd, którym przez najbliższe lata lechici będą jeździć po Polsce i Europie zostanie udostępniony kibicom do zwiedzania. Niebiesko-biały autobus zostanie podstawiony przez Centrum Turystyki Oskar o godzinie 17:00.

- Na meczu Lecha z Piastem zapowiada się naprawdę piękna pogoda, dlatego zachęcamy wszystkich kibiców do wcześniejszego przyjścia na INEA Stadion - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - Młodsi fani Kolejorza będą mogli poszaleć w Strefie Rodzinnej, a ci nieco starsi będą mieli okazję zobaczyć z bliska autokar klubowy Lecha Poznań. Na tę okazję przewidzianych zostało wiele atrakcji m.in. test wiedzy na temat piłki nożnej oraz stadionów czy konkurs na rozpoznanie piłkarza. Ponadto do wygrania będą gadżety z podpisami zawodników Kolejorza - dodaje.

Wszystkie atrakcje startują od godziny 16:00 przed INEA Stadionem (wejście od ulicy Bułgarskiej). Serdecznie zapraszamy!

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij