2017-11-08 19:52 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Trzynastu trenowało z Lechem

Najpierw rozgrzewka, a potem trening z piłką. To wszystko czekało na śmiałków, którzy w środowe popołudnie wzięli udział w treningu Lecha Poznań. Trzynastu uczestników w ramach akcji "Dumni z tradycji" wykupiło wspólne zajęcia z Kolejorzem. Te odbyły się bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej.

Nietypowi goście, którzy w środę pojawili się na boisku treningowych, możliwość zajęć z Kolejorzem zapewnili sobie dzięki udziałowi w akcji "Dumni z tradycji". - Przy okazji projektu, który na początku roku zorganizowaliśmy przy współpracy z Fans4Club, umożliwiliśmy kibicom Lecha wykupienie sobie lub swoim bliskim zajęć pod okiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny, a także wspólnie z naszymi zawodnikami - mówi Szymon Goc z działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Wśród trenujących byli ci nieco młodsi, a także starsi. Na boczne boisko przy INEA Stadionie wybiegły kobiety oraz mężczyźni. Wszyscy mieli wspólny cel - przez prawie godzinę ćwiczyć razem z zawodnikami pierwszej drużyny Kolejorza, a przy tym dobrze się bawić. - Sztab szkoleniowy zaplanował na środę bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia dla wszystkich uczestników wspólnego treningu. Była intensywna rozgrzewka, ćwiczenia w parach, a na koniec trening z piłką - opowiada Szymon Goc. - Wszyscy uczestnicy wprawdzie zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach schodzili z boiska - dodaje.

O akcji "Dumni z tradycji"

Celem projektu "Dumni z tradycji", który zakończył się w połowie kwietnia było sfinansowanie produkcji i montażu wielkopowierzchniowych grafik, które pojawiły się na ścianach w korytarzach i przejściach prowadzących do sektorów na wszystkich czterech trybunach INEA Stadionu. W sumie 26 grafik związanych z Lechem Poznań cieszy oczy poznańskich kibiców. Akcja "Dumni z tradycji" zorganizowana przy współpracy z Fans4Club została zakończona, a w projekcie wzięło udział 1562 kibiców Kolejorza.

Następne mecze

Piątek 20.09 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Jagiellonia Białystok
Wtorek 24.09 godz.17:30
Chrobry Głogów
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij