2019-01-30 12:08 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Rozpoczęcie wiosny na Stadionie Poznań

Runda wiosenna tuż, tuż. Z tej okazji w poniedziałek, 4 lutego o godzinie 16:00 odbędzie się "Pierwszy gwizdek", w którym udział wezmą kibice Lecha, a także pierwsza drużyna Kolejorza. Tym razem spotkanie odbędzie się na Stadionie Poznań. Razem symbolicznie rozpocznijmy rundę wiosenną!

To trzeci rok z rzędu, kiedy poznańscy sympatycy wspólnie z zawodnikami mogą symbolicznie rozpocząć rundę wiosenną. Już tradycyjnie zrobione zostanie zdjęcie, na którym znajdą się zawodnicy oraz sztab szkoleniowy, a także kibice Lecha. W tym roku wyjątkową atrakcją - której nie było w zeszłych latach - będzie… możliwość obejrzenia części treningu pierwszej drużyny!

- "Pierwszy Gwizdek" to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz naszych akcji. Ma ono wymiar symboliczny dla naszego klubu, bo podobną czynność wykonuje nie tylko sędzia piłkarski przed meczem, ale również zawiadowca stacji przed odjazdem pociągu. A skład Kolejorza w poniedziałkowe popołudnie będzie miał okazję nabrać rozpędu, który wykorzysta kilka dni później podczas meczu z Zagłębiem Lubin - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Każdy, kto pojawi się na evencie otrzyma na własność gwizdek z herbem Lecha Poznań. Uczestnikom zostanie też wręczony "kupon na plakat". Na godzinę przed meczem z Zagłębiem Lubin (8 lutego, od godziny 20:30), przy namiocie przed sklepem Stacja Kolejorz - po okazaniu kuponu - otrzyma na własność plakat-zdjęcie z wydarzenia, na którym będzie mógł odnaleźć siebie.

Warto pamiętać, że spotkanie z pierwszą drużyną Kolejorza będzie doskonałą okazją dla kibiców, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z lechitami, a także trenerem Adamem Nawałką. Ponadto każdy piłkarz "wykopie" w trybuny podpisaną przez siebie piłkę.

- Chcemy, aby każdy kibic poczuł się częścią tego wydarzenia, a także wiedział, że wiosną będziemy walczyć o jak najwyższe cele. Stąd po raz trzeci organizujemy wydarzenie "Pierwszy gwizdek", które będzie wspólnym rozpoczęciem rundy wiosennej. Spotkanie to będzie też pierwszą okazją do bliższego spotkania z nowym trenerem i zdobycia autografu. Zaplanowaliśmy też nie lada gratkę dla wszystkich kibiców, czyli udział w wyjątkowej atrakcji, której nie było w zeszłych latach. Każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć część treningu pierwszej drużyny, który odbędzie o godzinie 17:00 na głównej murawie - dodaje Terpiłowski.

Wspólne rozpoczęcie rundy wiosennej odbędzie się w poniedziałek, 4 lutego o godzinie 16:00 na Stadionie Poznań. Gwizdki zostaną rozdane tuż przed początkiem wydarzenia. Do zobaczenia!

Harmonogram wydarzenia:

15.40 - otwarcie bram dla kibiców (III Trybuna - brama 29)
16.10 - wyjście zawodników na murawę
16.15 - zdjęcie grupowe z kibicami
16.20 - wspólne odgwizdanie początku rundy wiosennej
16.25 - autografy i zdjęcia
16.45 - zejście zawodników do szatni
17.00 - rozpoczęcie treningu

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij