2018-03-29 13:23 Lilianna Szymczak, Wojciech Dolata

Rekord Guinnessa z Kolejorzem!

8 kwietnia na INEA Stadionie spróbujemy pobić rekord Guinnessa w liczbie osób biorących udział w zajęciach piłki nożnej. Zachęcamy wszystkich młodych kibiców do wspólnej zabawy i uczestnictwa w NAJWIĘKSZEJ LEKCJI FUTBOLU na świecie! Jak to zrobić? Zaproś znajomych z klasy lub podwórka, wydrukuj darmowe wejściówki i w niedzielę przyjdźcie przed Stację Kolejorz.* Pokażmy, że jesteśmy #MocniRAZEM i zapiszmy się na kartach historii!

Bo chcemy być najlepsi

Historyczne osiągnięcia zapisywane w księdze rekordów Guinnessa budzą spore zainteresowanie ludzi na całym świecie, a na ich temat powstało wiele programów telewizyjnych czy publikacji. Teraz każdy z młodych kibiców Kolejorza może przyczynić się do ustanowienia kolejnego rekordu, a przy okazji spędzić aktywnie czas w sportowym towarzystwie. Zaproś znajomych z klasy i/lub podwórka do wspólnej zabawy. Co ważne, bicie rekordu odbędzie się na płycie głównej INEA Stadionu. Teraz to Ty oraz Twoi najbliżsi będziecie mogli się poczuć jak zawodnicy pierwszej drużyny Kolejorza!

Aktualnie najlepszy odnotowany wynik w historii należy do fanów irlandzkiej drużyny Knocklyon United, którzy 23 maja 2014 roku zebrali się na miejscowym stadionie w liczbie 686 osób. Na niemal każdym meczu Lecha Poznań pojawia się kilka, a często nawet kilkanaście tysięcy najmłodszych sympatyków, dlatego wynik ten nie powinien stanowić dla nikogo problemu. Warto również podkreślić, że wspólne zajęcia piłki nożnej poprowadzi jeden z zawodników pierwszego zespołu.

Zbieramy się przy Stacji Kolejorz

Wszystkich młodych kibiców Kolejorza zainteresowanych udziałem w wydarzeniu zapraszamy do przyjścia w niedzielę, 8 kwietnia o godzinie 12:20 przed Stację Kolejorz przy INEA Stadionie (róg trybuny III i IV). Koniecznie zabierzcie ze sobą obuwie oraz strój sportowy w niebiesko-białych barwach. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w pobijaniu rekordu? Poza zapisaniem się na kartach historii i możliwością pojawienia się na murawie obiektu przy Bułgarskiej, dla każdego uczestnika przygotowaliśmy specjalny upominek. Nie zastanawiaj się, weź znajomych i przyjdź wspólnie z nami bić rekord Guinnessa!*

Ważne! Przed przybyciem na stadion wydrukuj kartę/bilet uczestnictwa! Udział jest DARMOWY. Posiadanie wydrukowanego biletu wraz z podpisaną przez rodzica/opiekuna jest niezbędne! Tu pobierzesz bilet >>>

* - Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia listy zgłoszeń w dowolnym momencie.

Następne mecze

Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 23.04 godz.20:30
Podbeskidzie Bielsko - Biała
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij