2016-12-25 11:59

Lechici przygotowali Szlachetną Paczkę

Zakupy świąteczne w centrum handlowym, a potem wspólne pakowanie prezentów. Tak wyglądało jedno z grudniowych popołudni zawodników Kolejorza. Lechici dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia włączyli się w akcję charytatywną. - "Szlachetna Paczka" to bardzo fajna inicjatywa, dzięki której możemy zadbać o innych - mówił obrońca Lecha, Jan Bednarek.

Najpierw Jan Bednarek i Maciej Gajos w imieniu drużyny zrobili świąteczne zakupy, a potem pozostali piłkarze Kolejorza zabrali się za pakowanie prezentów. Wśród potrzeb trzyosobowej rodziny z Konina znalazła się m.in. żywność trwała, kosmetyki, a także ubrania zimowe.

- Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy pomóc jednej z rodzin. Staramy się również dołożyć coś od siebie i sprawić im małą przyjemność, ponieważ na pewno jest im ciężko - mówi Jan Bednarek, obrońca Kolejorza. - Całą drużyną podjęliśmy się tej inicjatywy, dlatego kupiliśmy bardzo wiele produktów, żeby pomóc tej rodzinie - dodaje Maciej Gajos.

Zapraszamy jeszcze raz, w okresie świątecznym do obejrzenia fotorelacji z przygotowywania paczki, a także materiału Lech TV.

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij