2017-08-30 17:13 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Lech na Landach w Owińskach

Po wakacyjnej przerwie powraca "Lech na Landach". Na najmłodszych mieszkańców Owińsk czeka morze sportowych atrakcji. Trening z zawodnikami Lecha, zajęcia taneczne z Kolejorz Girls, ćwiczenia karate, a także mnóstwo pyszności od Cafe Sorrir - to i wiele więcej niespodzianek przygotowanych zostało już na 7 września.

Wydarzenia w ramach akcji "Lech na Landach" cieszą się dużym zainteresowaniem w miastach na terenie całej Wielkopolski. Zawodnicy Kolejorza, trenerzy LPFA i inni sportowcy w każdej rundzie promują wśród najmłodszych sport oraz zdrowy tryb życia. Nie inaczej będzie i tym razem - na stadionie w Owińskach przy ulicy Poprzecznej 13A przygotowanych zostało przez Klub wiele atrakcji.

- Początek roku szkolnego to czas, kiedy naprawdę nie wypada szukać wymówek i unikać aktywnego spędzania czasu - mówi Wiktor Bednarek z działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - Szczególnie, że sport i aktywność ruchowa to również mnóstwo dobrej zabawy, do czego będziemy chcieli przekonać mieszkańców Owińsk. Zapraszamy dzieci i dorosłych, ładunek endorfin i pozytywnej energii gwarantowany - dodaje.

Tradycyjnie dzieci będą mogły spotkać czterech piłkarzy pierwszego zespołu, którzy wraz z nimi wezmą udział w treningach prowadzonych przez szkoleniowców Lech Poznań Football Academy. Ponadto dla najmłodszych zorganizowane zostaną taneczne zajęcia pod okiem instruktorek Kolejorz Girls. To jednak nie jedyne treningi, które czekają na uczestników "Lecha na Landach".

- Oprócz spotkania z piłkarzami będzie można wziąć udział w zajęciach karate. W Owińskach pojawi się również Piotr Stańczyk, ultramaratończyk, który zaprezentuje sprzęt do biegania, a także przeprowadzi krótką rozgrzewkę. Podczas naszego wydarzenia będzie można poddać się badaniu poziomu cukru we krwi. Pomiaru dokona Klinika Diabetologii i Otyłości Wieku Rozwojowego- wylicza Bednarek.

O poczęstunek natomiast tradycyjnie zadba Cafe Sorrir. Pierwsza w Polsce kawiarnia z żywnością z grupy superfood w swojej ofercie ma zdrowe słodkości, które powstają z najlepszych produktów nie zawierających konserwantów, produktów pochodzenia zwierzęcego, glutenu oraz cukru.

Sportowy piknik Kolejorza w Owińskach odbędzie się w czwartek, 7 września na Stadionie w Owińskach przy ulicy Poprzecznej 13A. Startujemy już o godzinie 16:00. Do zobaczenia!

Następne mecze

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij