2016-04-18 13:20 Lilianna Szymczak / fot. Paweł Rychter

Kolejorz na trasie półmaratonu

17 kwietnia ulicami Poznania ponownie zawładnęli biegacze. Prawie 11 tysięcy uczestników stanęło do walki z dystansem ponad 21 kilometrów, a wśród nich byli oczywiście pracownicy i kibice Kolejorza.

17 kwietnia ulicami Poznania ponownie zawładnęli biegacze. Prawie 11 tysięcy uczestników stanęło do walki z dystansem ponad 21 kilometrów, a wśród nich byli oczywiście pracownicy i kibice Kolejorza.

Na 9. PKO Poznań Półmaratonie nie zabrakło niebiesko-białych akcentów, bowiem na starcie stanęła spora grupa pracowników oraz kibiców Kolejorza. Jakie było przesłanie drużyny Lecha Poznań podczas niedzielnego biegu? - Ten bieg wpasowuje się po pierwsze w naszą klubową, prawdziwą lokalność, czyli w to, że Lech to klub z Poznania. Uczestniczymy w bardzo wielu inicjatywach związanych z naszym miastem i całym regionem. No i co jeszcze? Myślę, że najważniejsze jest to, że promujemy zdrowy tryb życia - powiedział jeszcze przed biegiem Łukasz Borowicz, rzecznik prasowy KKS Lech Poznań.

Na 15 kilometrze trasy, czyli na skrzyżowaniu Jugosłowiańskiej i Grunwaldzkiej wydzielona została specjalna przestrzeń, w której kibice oraz piłkarze Kolejorza wspierali biegaczy. Żywiołowy doping udzielił się uczestnikom, którzy z jeszcze większą energią zmierzali do mety. - Każdy z nas chce pobić swoją życiówkę, dobrze się bawić i w zdrowiu dotrwać do mety - mówiła Agata Jankowska-Burek z marketingu Lecha Poznań - Cel jest też trochę społeczny, bo chcemy pokazać poznaniakom, że jako drużyna Lecha jesteśmy z nimi i kibicujemy im.

Na 1922 osobę, która przekroczyła linię mety poza medalem czekała jeszcze jedna niespodzianka. Już niebawem jeden z biegaczy, który zmierzył się z dystansem ponad 21 kilometrów weźmie udział w zajęciach ogólnorozwojowych z podopiecznymi Jana Urbana.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij