2016-09-21 20:30 Lilianna Szymczak

Kolejni patroni akcji "Kibicuj z klasą"

Wydział Oświaty i Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania, Starosta Poznański, Wiceprezydent Poznania oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego objęli swoim patronatem wydarzenie "Kibicuj z klasą". Dzięki współpracy z miejskimi podmiotami przy Bułgarskiej prawdopodobnie pobity zostanie kolejny rekord akcji.

WAŻNE WSPARCIE NIE TYLKO NA TRYBUNACH

Patronat nad wrześniową edycją akcji "Kibicuj z Klasą" objęli Wydział Oświaty i Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania, który na INEA Stadion zaprasza dzieci ze wszystkich poznańskich placówek oświatowych, a także Starosta Poznański Jan Grabkowski, Wiceprezydent Poznania Mariusz Wiśniewski i Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. Dwa tygodnie temu do współpracy przyłączył się również Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, który zachęca do udziału w spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy wszystkie sekcje piłkarskie z całego regionu.W akcję aktywnie włączyło się również Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań oraz fankluby Kolejorza.

- Cieszymy się, że w naszą akcję aktywnie włączyli się WZPN, Wydział Oświaty, a także Wydział Sportu poznańskiego Urzędu Miasta, Starosta Poznański, Wiceprezydent Poznania oraz Wojewoda Wielkopolski. Dziękujemy za wsparcie kolejnej edycji "Kibicuj z Klasą" i już na ten moment możemy powiedzieć, że dzięki naszym wspólnym działaniom w niedzielne popołudnie przy Bułgarskiej pojawi się ponad 10 tysięcy dzieci - mówi Daniel Zieliński, kierownik Działu Sprzedaży Biletów. - Warto dodać, że w naszą akcję aktywnie włączyło się również Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań oraz fankluby Kolejorza - dodaje.

KIBICUJCIE RAZEM Z NAMI

Bezpłatny udział w naszej akcji mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane złożone z dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia. Akcja ta przygotowana jest nie tylko dla szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także dla klubów sportowych, kółek zainteresowań, czy po prostu znajomych.

- Każdy rodzaj sportu przynosi wiele korzystnych skutków, a w szczególności przyczynia się do harmonijnego rozwoju psychofizycznego dziecka. Dlatego za niezwykle istotne uważam wspieranie wszelkich akcji mających na celu rozbudzenie sportowego ducha wśród młodego pokolenia - dodaje Jan Grabkowski, Starosta Poznański. - Jestem przekonany, że akcja "Kibicuj z klasą" uwolni neutralny entuzjazm najmłodszych oraz będzie krzewić nawyki sprzyjające zdrowiu, jak również zachęci do tradycji tak niegdyś popularnego rodzinnego oglądania meczów piłki nożnej.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI?

Zgłoszenia przyjmowane są bezpłatnie pod adresem grupy@lechpoznan.pl do czwartku (22 września), do godziny 20:00. Na wszelkie pytania można uzyskać odpowiedź także telefonicznie pod numerem 602368369. Każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun.

Warto wspólnie z nami świętować rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy!

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij