2016-09-05 14:30 Lilianna Szymczak

Kibicuj z klasą na INEA Stadionie

25 września podczas spotkania Lecha Poznań z Arką Gdynia odbędzie się kolejna edycja akcji "Kibicuj z klasą". Bezpłatny udział w niej mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane złożone z dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia. To akcja przygotowana nie tylko dla szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także dla klubów sportowych, kółek zainteresowań, czy po prostu znajomych.

7 edycja Kibicuj z Klasą

Po raz pierwszy akcja odbyła się w lutym 2013 roku podczas spotkania Lecha Poznań z GKS-em Bełchatów i nosiła nazwę "Gimnazjaliści na Kolejorza". Wtedy przy Bułgarskiej pojawiło się ponad 7 tysięcy osób. Z każdą kolejną edycją coraz więcej młodych poznaniaków i Wielkopolan przychodziło na INEA Stadion. Niecałe pół roku temu trybuny ugościły aż 10 918 uczniów. Bardzo prawdopodobne, że podczas starcia Lecha z Arką padnie kolejny rekord akcji.

- Cieszę się, że po raz kolejny możemy być na INEA Stadionie i wspólnie z całą szkołą dopingować drużynę w walce o zwycięstwo. Atmosfera tutaj jest niepowtarzalna, a nasi uczniowie po każdym wspólnym wyjeździe na mecz, czekają na kolejne edycje akcji i dążą do przyjazdu do Poznania. Moim zdaniem takie akcje są bardzo potrzebne, bo dzięki nim młodzież może zainteresować się sportem i złapać bakcyla kibicowania. Liczę, że jeszcze nie raz wrócimy na Bułgarską - mówił po ostatniej edycji Pan Krzysztof, nauczyciel matematyki w jednym z podpoznańskich gimnazjów.

Nowa formuła Kibicuj z Klasą

Tuż przed ostatnią edycją zmieniona została formuła akcji. Wcześniej udział w niej mogli wziąć wyłącznie uczniowie szkół gimnazjalnych. Teraz do uczestnictwa zapraszamy również podopiecznych szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych mieszczących się nie tylko w Poznaniu i Wielkopolsce, ale również w województwach ościennych.

- Dla wielu młodych nasza akcja jest okazją do pojawienia się po raz pierwszy na INEA Stadionie - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. - Chcemy zaszczepić w nich miłość do piłki nożnej, kibicowania i w ogóle do sportu. Zależy nam na tym, by po powrocie do domu dzieciaki przebierały się w sportowe stroje i wychodziły na podwórko, czy okolicznego orlika i pograły w piłkę, siatkówkę, czy kosza. Ich zdrowie jest bardzo ważne, a aktywny styl życia pomoże im zachować odpowiednią formę. Potem zebrane siły zawsze można spożytkować na dopingowanie Kolejorza - dodaje.

Jak się zgłosić do Kibicuj z Klasą i wejść na mecz z grupa za darmo

Zgłoszenia przyjmowane są bezpłatnie pod adresem grupy@lechpoznan.pl do czwartku (22 września), do godziny 20:00. Na wszelkie pytania można uzyskać odpowiedź także telefonicznie pod numerem 602368369. Każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun. - Niektóre czekają tylko na sygnał o rozpoczęciu zapisów, by tylko zapewnić sobie miejsca na trybunach. To cieszy, bo w ten sposób otrzymujemy dowody na to, że rośnie nam kolejne pokolenie kibiców, którzy świetnie wiedzą, jak fajną zabawą są odwiedziny na Bułgarskiej. Oczywiście poza stałymi bywalcami zapraszamy też tych, którzy jeszcze nigdy nie pojawili się większą grupą na INEA Stadionie - kończy Zieliński.

Warto wspólnie z Lechem świętować rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy!

Patronat nad akcją "Kibicuj z klasą" objął Wielkopolski Związek Piłki Nożnej!

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij