2021-11-04 16:01 Lech Poznań , fot. Adam Jastrzębowski

500 kcal zamieniamy na 500 kcal

11 listopada zbliża się wielkimi krokami, a my po roku przerwy wracamy do naszej treningowej tradycji. W Święto Niepodległości o godzinie 16:00 zapraszamy wszystkich wielkopolan na wspólne zajęcia na Bułgarską 17. Tego dnia trenerzy przygotowania motorycznego Lecha Poznań - Antonin Čepek oraz Karol Kikut pomogą spalić uczestnikom wystarczająco wiele kalorii, żeby bez obaw o linię sięgnąć po jeszcze jedną sztukę rogala świętomarcińskiego.

Rogal świętomarciński to wyjątkowy przysmak dla mieszkańców naszego regionu. Słodkość ta 11 listopada jest obowiązkowym dodatkiem na każdym wielkopolskim stole. My jako Klub starający się promować aktywność fizyczną wśród naszych fanów, od kilku lat przypominamy - taka przyjemność to co najmniej 500 dodatkowych kcal.

W trosce o zdrowie naszych kibiców, by każdy mógł bez przeszkód zjeść słodki regionalny wypiek, kontynuujemy niebiesko-białą tradycję i zapraszamy na wspólne zajęcia, podczas których przygotujemy nasz organizm na dużą dawkę słodkości. Po wspólnych ćwiczeniach, które jak zapewniają trenerzy Kolejorza będą intensywne, uczestników poczęstujemy rogalami świętomarcińskimi. Te po raz kolejny przygotowuje dla nas Cukiernia Koperski.

Zajęcia na bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej (boisko kryte pod "balonem") są otwarte dla każdego i bezpłatne. Wystarczy, że każdy chętny uczestnik wyśle swoje zgłoszenie, a następnie w dniu treningu pojawi się w stroju sportowym o godzinie 16:00 przy wejściu głównym stadionu (trybuna im. Anioły).

Co trzeba zrobić, żeby się zgłosić na wspólne zajęcia?

  1. Wyślij swoje zgłoszenie na marketing@lechpoznan.pl podając swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego poczekaj na wiadomość potwierdzającą udział.
  2. Wydrukuj, zapoznaj się z treścią oraz podpisz dokumenty, które są niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Jeden z nich to oświadczenie, że nie ma zdrowotnych przeciwwskazań we wzięciu przez Ciebie udziału w evencie, drugi to zgoda na wykorzystanie wizerunku, ponieważ będziemy robić zdjęcia oraz materiał video.

Dokumenty do pobrania dla osób pełnoletnich >>>
Dokumenty do pobrania dla osób niepełnoletnich >>>

Administratorem danych osobowych jest KKS Lech Poznań. Więcej informacji >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij