2022-09-20 15:26 Lilianna Szymczak , fot. Adam Rynduch

Wtorek pełen pozytywnych wrażeń

Zdjęcie z pucharem za mistrzostwo Polski, a także wycieczka, dzięki której uczestnicy mogli poznać niedostępne na co dzień zakamarki Stadionu Poznań. Takie atrakcje we wtorek towarzyszyły gościom, którzy pojawili się na obiekcie przy ulicy Bułgarskiej.

We wtorkowy poranek na obiekt przy Bułgarskiej przyjechały dwie grupy osób z niepełnosprawnościami - podopieczni WTZ Koniczynka oraz Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1. Nasi goście są kibicami Kolejorza, niektórzy nawet pojawiają się regularnie na Stadionie Poznań, a jeśli nie mogą być z piłkarzami Lecha przy Bułgarskiej, wówczas kibicują dzielnie przed telewizorami.

Podopieczni dwóch tych ośrodków we wtorek rano pojawili się na stadionie razem ze swoimi opiekunami i najpierw zwiedzili nasz obiekt. Uczestnicy wycieczki zobaczyli m.in. salę konferencyjną, szatnię gości oraz trybunę prasową, na której podczas meczów Kolejorza zasiadają dziennikarze, komentatorzy itd.

Po zobaczeniu wszystkich zakamarków stadionu na uczestników czekała niespodzianka - puchar za zdobycie Mistrzostwa Polski. Każdy podopieczny miał możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z trofeum. My jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym gościom za przybycie. Dobrze było was poznać!

Następne mecze

Sobota 01.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Czwartek 06.10 godz.18:45
Lech Poznań
vs |
Hapoel Beer Szewa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij