2017-03-22 12:30 Mateusz Szymandera

Wsparcie dla trenera

"Szybkiego powrotu do zdrowia Trenerze. Armia B1" - koszulki z takim napisem założyli na przedmeczową rozgrzewkę zawodnicy juniora młodszego Lecha Poznań. W ten sposób, przed starciem z Pogonią Szczecin, okazali wsparcie kontuzjowanemu trenerowi.

Bartosz Bochiński tydzień wcześniej podczas treningu nieszczęśliwie złamał nogę. Dlatego właśnie przed sobotnim meczem jego podopieczni założyli koszulki, których celem było podkreślenie ważnej roli szkoleniowca w funkcjonowaniu zespołu. Trener juniora młodszego nie ukrywa, że na gest swojej drużyny zareagował uśmiechem.

- To dobry moment, aby bardzo podziękować chłopakom. Zaskoczyli mnie. Cieszę się, że w trudniejszym momencie zespół mnie wspiera. Nie jest to sytuacja, która może nas złamać. Mam nadzieję, że szybko uda mi się wrócić do pełnej sprawności. Zawodnicy bardzo mi pomogli i jestem im za to bardzo wdzięczny - podkreśla trener.

Gest zespołu pokazuje, że w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. - Każdego ze swoich podopiecznych obdarzam zaufaniem. Każdy czuje moje zaufanie, w każdego z tych chłopaków mocno wierzę. Cieszę się, że gdy ja znalazłem się w trudniejszym momencie to oni okazali mi wsparcie. To bardzo miłe - przyznaje Bochiński.

Ze względu na jego kontuzję, więcej obowiązków związanych z funkcjonowaniem zespołu ma drugi trener Jędrzej Łągiewka. Jak podkreśla Bochiński, jego asystent świetnie radzi sobie w nowej dla siebie roli. - Warto też podkreślić, że wspierają mnie też trenerzy innych zespołów. Mogę liczyć na ich pomoc i to dla mnie bardzo ważne - mówi szkoleniowiec, który koncentruje się teraz na rehabilitacji i powrocie do zdrowia.


Następne mecze

Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa
Niedziela 07.03 godz.15:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij