2023-01-30 19:24 Lech Poznań

Wraca "Pierwszy gwizdek", symboliczny początek wiosny

Po blisko trzech latach przerwy wraca tradycyjne zimowe spotkanie kibiców z zawodnikami i sztabem szkoleniowym, czyli "Pierwszy gwizdek". Zanim runda wiosenna już oficjalnie rozpocznie się na Stadionie Poznań, zapraszamy w czwartek, 2 lutego o 17:30 do B17, by symbolicznie zacząć tę ważną część piłkarskich rozgrywek. 

Przerwa w akcji "Pierwszy gwizdek" trwała niespełna trzy lata. Wszystko przez pandemię, która panowała na świecie. Teraz czas powrócić do naszego wydarzenia, które do tej pory odbyło się czterokrotnie. - Akcja "Pierwszy gwizdek" jest już dobrze znana kibicom Kolejorza, którzy co roku nie tylko aktywnie uczestniczyli w tym wydarzeniu, ale także w ciągu ostatnich dwóch lat często pytali o to, kiedy wróci to zimowe spotkanie z piłkarzami. Liczymy na to, że w tym roku pojawi się wielu fanów, którzy swoją obecnością dodadzą zawodnikom energii do tego, by wiosna była nasza - wyjaśnia Wojciech Terpiłowski, kierownik marketingu wizerunkowego Lecha Poznań.

Podczas "Pierwszego gwizdka" wykonane zostanie wspólne zdjęcie zawodników, sztabu, a także kibiców. Fotografia ta trafi na plakat, który będzie można odebrać przed meczem Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin (szczegóły pojawią się bliżej tego piłkarskiego starcia).

Czwartkowe spotkanie z pierwszą drużyną Kolejorza - poza wspólnym zdjęciem - będzie doskonałą okazją dla kibiców, by porozmawiać z lechitami, a także trenerem Johnem van den Bromem i otrzymać od nich autografy. Ponadto każdy kibic otrzyma voucher -50% na pierwszy mecz ligowy z Miedzią Legnica (05.02, 15:00) oraz możliwość wejścia za pół ceny na Ligawę. Dodatkowo będzie można zakupić książkę "Lech od kulis" oraz otrzymać autograf od autora Macieja Henszela.

Wspólne rozpoczęcie rundy wiosennej odbędzie się w czwartek, 2 lutego o godzinie 17:30 w Klubie Muzycznym B17 (wejście od ul. Bułgarskiej). Gwizdki zostaną rozdane tuż przed początkiem wydarzenia. Kibice swoje auta mogą zostawić na parkingu A1. Do zobaczenia!

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij