2022-11-28 10:38 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Rezerwacja miejsc karnetowych do 1 grudnia

Posiadacze karnetów Jesień2022 swoje dotychczasowe miejsca mają zarezerwowane tylko do czwartku, 1 grudnia do godziny 10:00. Jeśli po tym terminie zdecydują się na nabycie abonamentu na mecze Kolejorza rozgrywane przy Bułgarskiej, dotychczasowe miejsce może być już zajęte.

Z karnetem taniej na mecze europejskich pucharów

Przypominamy, że karnetowicze Sezon 2022/23 oraz Wiosna2023 mają zarezerwowane miejsce na mecz Lecha Poznań z FK Bodø/Glimt oraz sporą zniżkę na zakup biletu na starcie 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Rezerwacja obowiązuje do poniedziałku, 16 stycznia, a posiadacze abonamentów wejściówki w pierwszym etapie sprzedaży tzw. first minute można zakupić za 45 (strefa B) i 60 (strefa A) złotych.

Podsumowując - sprzedaż otwarta na mecz Lecha Poznań z FK Bodø/Glimt rozpocznie się 1 grudnia o 10:00, a karnetowicze Sezon 2022/23 oraz Wiosna2023 swoje miejsca mają zarezerwowane do zakończenia pierwszego etapu sprzedaży, czyli do 16 stycznia.

Karnet to po pierwsze duża oszczędność

W cenę abonamentu wiosennego wliczonych jest osiem spotkań PKO BP Ekstraklasy, które w nowym roku Kolejorz rozegra przy Bułgarskiej. Przypominamy, że zakup karnetu to przede wszystkim duża oszczędność w stosunku do zakupu pojedynczych biletów, a finalna cena może być niższa, jeśli wykorzystasz do jej obniżenia rabat lojalnościowy oraz punkty zgromadzone w programie LECHICI.

Ponadto podobnie jak w poprzednich sezonach, Lech Poznań przy współpracy z firmą PayU daje kibicom możliwość rozłożenia płatności za karnet na dogodne raty 0%, czyli bez żadnych dodatkowych kosztów. Kupując abonament na raty nadal masz zagwarantowane wszystkie korzyści płynące z posiadania karnetu, nie martwiąc się przy tym jednorazowym wydatkiem. Opcji jest jednak jeszcze więcej! m.in. PayU Płacę Później, dzięki której za abonament możesz zapłacić dopiero po 30 dniach.

Karnet Wiosna 2023 będzie w sprzedaży do meczu Lech Poznań z Lechią Gdańsk (początek marca 2022 roku).

Więcej o korzyściach karnetowych >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij