2018-10-30 22:02 Mateusz Jarmusz

Piłkarze po meczu Raków - Lech

Lech Poznań przegrał z Rakowem Częstochowa i odpadł z rozgrywek Pucharu Polski. Oto co po meczu powiedzieli piłkarze Kolejorza.

Jasmin Burić (bramkarz Lecha Poznań)

Trudno powiedzieć cokolwiek po takim meczu. Odpadliśmy z Pucharu i nie można znaleźć żadnych pozytywów. Sami sobie stworzyliśmy sytuacje, w której jesteśmy i teraz własnymi siłami musimy z niej wyjść. Jedynym sposobem na to jest wygrywanie. Obecnie można znaleźć sto argumentów przeciwko nam i jedyny sposób w jaki możemy odpowiedzieć to zwycięstwo w niedzielę.

Thomas Rogne (obrońca Lecha Poznań)

To był straszny mecz w naszym wykonaniu. Przez pierwsze pięć minut meczu praktycznie nie dotknęliśmy piłki i na dodatek straciliśmy bramkę. Później stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, jednak bez rezultatu. W drugiej połowie już tego nie robiliśmy, nie broniliśmy dobrze, nie graliśmy piłką, nie robiliśmy nic. To jak się zaprezentowaliśmy jest niedopuszczalne. Jednak takie sytuacje zdarzają się w życiu piłkarza. W ciągu tygodnia dostaliśmy dwa mocne ciosy. Przed nami trudne mecze w których musimy pokazać się ze zdecydowanie innej strony.

Dimitris Goutas (obrońca Lecha Poznań)

Zagraliśmy w podobny sposób jak w meczu z Pogonią. Nie walczyliśmy. Może poprawiliśmy parę elementów, ale wynik jest taki sam. Musimy walczyć o każdą piłkę, ponieważ teraz brakuje nam agresji. Jednak nie możemy teraz zwieszać głów, musimy zagrać zupełnie inaczej w kolejnym meczu, z pasją, której obecnie brakuje. Musimy pokazać kibicom, że mamy to w sobie.

Christian Gytkjaer (napastnik Lecha Poznań)

Po takim meczu nie można za wiele powiedzieć oprócz tego, że zagraliśmy bardzo źle. Piłka nożna ma to do siebie, że już w weekend możemy pokazać się z zupełnie innej strony. Dobry zespół poznaje się po tym, że potrafi podnieść się po takich ciosach. W ostatnich dwóch meczach nie kreowaliśmy sobie sytuacji, jednak nie jest to jedyny problem. Po dzisiejszym meczu jestem bardzo rozczarowany.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij