2022-11-23 16:54 Adrian Gałuszka , fot. Przemysław Szyszka

Nowe benefity dla uczestników Lech Conference

Merytoryczne prelekcje, możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami ze środowiska piłkarskiej, sporo przydatnej w codziennym funkcjonowaniu praktyki - to tylko niektóre z wartości, jakie niesie ze sobą nadchodzące Lech Conference. W piątek, 2 grudnia w Hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Morasku goście jednej z największych konferencji szkoleniowych w naszym kraju będą mogli, m.in. zapewnić sobie miejsce na stażu w Akademii Lecha Poznań czy wygrać wizytę w symulatorze skills.lab.

Kończący się rok obfitował w wiele istotnych dla Kolejorza wydarzeń. Można wymienić w tym kontekście chociażby obchody stulecia klubu, ósmy tytuł mistrzowski, awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy i oddanie do użytku nowego domu Akademii Lecha Poznań, czyli Centrum Badawczo-Rozwojowego. W skład tego ostatniego wchodzi innowacyjny symulator piłkarski skills.lab, czyli jedyne tego typu narzędzie w Polsce. Organizatorzy Lech Conference zadbali o to, by uczestnicy zbliżającego się wydarzenia mieli szansę zobaczyć na własne oczy działanie tej nowinki technologicznej i stąd decyzja o inicjatywie, jakiej jeszcze w jego historii nie było.

Po zakończeniu ostatniej prelekcji konferencji goście wezmą udział w wyjątkowym quizie, w którym odpowiadać będą na pytania odnośnie wystąpień wszystkich wykładowców. Co będzie do wygrania? Dziesięć miejsc na specjalnych stażach trenerskich w Akademii Lecha Poznań oraz taka sama liczba zaproszeń do symulatora skills.lab. W najbliższym czasie będzie to dla trenerów jedyna możliwość, by odwiedzić klubową akademię oraz innowacyjne narzędzie w jej wronieckiej części.

- Z powodu licznych zapytań ze strony trenerów z całej Polski odnośnie stażów w naszej akademii oraz ich chęci obejrzenia z bliska skills.labu postanowiliśmy wyróżnić część tych, którzy wezmą udział w tegorocznym Lech Conference. Jako klub chcemy dzielić się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, a że z dobrodziejstwa symulatora korzystamy od kilku miesięcy, możemy zaprezentować trenerom w kompleksowej formule jego poszczególne funkcje oraz sposób działania - mówi koordynator nadchodzącej konferencji, Hubert Nowacki.

Konkurs, w ramach którego będzie można zapewnić sobie miejsce na stażu oraz wygrać wizytę w symulatorze dotyczyć będzie wszystkich wykładów Lech Conference ze szczególnym uwzględnieniem części praktycznej przygotowanej przez trenera koordynatora poznańskie części akademii, Łukasza Chęcińskiego. - Wsłuchaliśmy się w głosy uczestników poprzednich edycji wydarzenia, którzy za pośrednictwem ankiet sugerowali nam, na co powinniśmy zwracać większą uwagę przy organizacji kolejnych konferencji. Wielu z nich mówiło o większym nacisku na elementy praktyczne, które każdy z naszych gości może wprowadzić do codziennego treningu i na to też mocno postawiliśmy w tym roku. Stąd aż trzy prelekcje będą zawierać praktyczną część, chcemy w ten sposób wzbogacić warsztat każdego z trenerów, który odwiedzi 2 grudnia Halę Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza na Morasku - kontynuuje kierownik działu organizacji Akademii Lecha Poznań.

Zapisz się na Lech Conference 2022

Żeby zapewnić sobie miejsce na tegorocznej konferencji odbywającej się w piątek, 2 grudnia, należy odwiedzić stronę biletową Lecha Poznań oraz postępować zgodnie z podanymi pod tym adresem instrukcjami.

Nie zwlekaj, zapoznaj się z harmonogramem nadchodzącego wydarzenia i kup bilet na Lech Conference 2022 już dziś!

Konferencja jest certyfikowana, za udział w niej przysługuje pięć godzin do licencji trenerskiej. Żeby je uzyskać, należy zarejestrować się równolegle na stronie pzpn24.pl.*

Grassroots D – 5 godzin/punktów
Grassroots C – 5 godzin/punktów
UEFA B – 5 godzin/punktów
UEFA A –5 godzin/punktów
UEFA Elite Youth A – 5 godzin/punktów
UEFA PRO - 2 godziny/punkty

* Rejestracja na stronie pzpn24.pl nie jest jednoznaczna z otrzymaniem wejściówki na nadchodzące wydarzenie. Tę w dalszym ciągu należy nabyć na stronie biletowej Lecha Poznań.

Następne mecze

Piątek 27.01 godz.20:30
Stal Mielec
vs |
Lech Poznań
Środa 01.02 godz.20:30
Miedź Legnica
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij