2022-11-21 12:12 Maciej Henszel , fot. Przemysław Szyszka

Kadrowicze wrócą nieco później

Piłkarze Lecha Poznań po intensywnej rundzie jesiennej odpoczywają na urlopach. Wrócą z nich 12 grudnia i przez dziesięć dni będą pracować w Poznaniu. Data zbiórki nie dotyczy jednak zawodników, którzy właśnie skończyli bądź jeszcze przebywają na zgrupowaniach reprezentacji narodowych. Oni pojawią się w stolicy Wielkopolski dwa dni później.

Mistrzowie Polski rozegrali jesienią aż 32 mecze, w tym 16 w PKO BP Ekstraklasie, 14 w europejskich pucharach i po 1 w Superpucharze, a także Pucharze Polski. Po tak intensywnych ostatnich nieco ponad czterech miesiącach należy się odpoczynek, na który lechici udali się od razu po ostatnim spotkaniu w Białymstoku. W tym roku przerwa zimowa jest wyjątkowo długa ze względu na mistrzostwa świata w Katarze. Dlatego sztab szkoleniowy Lecha podzielił przygotowania na dwa etapy.

Pierwszy odbędzie się od 12 do 22 grudnia. Wtedy poznaniacy wrócą z urlopów i przez dziesięć dni będą pracować przy Bułgarskiej. 14 grudnia ruszą badania pod okiem trenerów przygotowania motorycznego. I tego dnia dołączą również kadrowicze, którzy wakacje rozpoczynali lub rozpoczną później ze względu na udział w spotkaniach reprezentacji narodowych.

Po tym pierwszym etapie nastąpią przerwa świąteczno-noworoczna i 3 stycznia Kolejorz spotka się na pierwszych zajęciach w Nowym Roku. Nazajutrz zaplanowany jest wylot na zgrupowanie w Dubaju.

Następne mecze

Sobota 16.12 godz.20:00
Radomiak Radom
vs |
Lech Poznań
Sobota 10.02 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij