2016-07-12 16:30 Lilianna Szymczak

Grand Royal Hotel Sponsorem Biznes

Firma Grand Royal Hotel w Poznaniu dołączyła do szerokiego grona firm wspierających Kolejorza. Umowa z nowym sponsorem z segmentu Biznes podpisana została na rok.

Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego Lech Poznań pozyskał kolejne wzmocnienie sponsorskie. Tym razem wielkopolski klub nawiązał współpracę z Grand Royal Hotel, który przez najbliższy rok będzie Sponsorem Biznes. - Cieszymy się, że do naszego grona dołączyła kolejna lokalna firma, która podobnie jak Lech jest głęboko zakorzeniona w wielkopolskiej tradycji - mówi Jan Wojciak, kierownik działu sprzedaży B2B. - Podpisaliśmy roczną umowę i liczymy, że nasza współpraca w najbliższym sezonie będzie owocna. Wspólnie z hotelem przygotujemy specjalne oferty dla kibiców, a także konkursy z możliwością wygrania ciekawych pakietów na pobyt w obiekcie czy zaproszenia do restauracji Finezja - dodaje.

Z podpisania dwunastomiesięcznej umowy cieszy się również prezes firmy, która od teraz znajduje się w gronie Sponsorów Biznes Kolejorza. - Jesteśmy zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z Lechem Poznań. Jako znana wielkopolska marka chcemy współdziałać z innymi dużymi firmami z naszego regionu, które tak ja my, mają duże aspiracje na przyszłość - mówi prezes Grand Royal Hotel Roman Twardowski.

O GRAND ROYAL HOTEL

Grand Royal Hotel w Poznaniu to obiekt biznesowy z salami konferencyjnymi odpowiednimi do organizacji spotkań biznesowych i szkoleniowych oraz strefą gdzie można wypocząć - strefą SPA&Wellness z ofertą zabiegów kosmetycznych oraz masaży. Grand Royal Hotel posiada również bogato wyposażoną siłownię, basen, saunę oraz jacuzzi. Do dyspozycji gości jest też Apartament Prezydencki o powierzchni 145m2 z dwoma sypialniami i łazienką z wanną jacuzzi.

Następne mecze

Sobota 01.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Czwartek 06.10 godz.18:45
Lech Poznań
vs |
Hapoel Beer Szewa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij