2023-03-13 15:00 Lech Poznań

Dozamet Nowa Sól z LPFA. Kilkuset nowych zawodników

Lech Poznań Football Academy oraz Klub Sportowy Dozamet Nowa Sól w minionych dniach porozumiały się w sprawie rozpoczęcia współpracy w zakresie wspólnego szkolenia piłkarzy w wieku 4-12 lat. Celem nawiązanych działań jest zapewnienia młodym zawodnikom optymalnych warunków do rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich.

Drużyna jest siłą. To jedna z zasad Lecha Poznań, którą można przywołać przy okazji nawiązania współpracy LPFA oraz KS Dozamet Nowa Sól. Lubuski klub wszedł w minionych dniach w struktury Kolejorza i razem z mistrzami Polski będzie rozwijać młodych piłkarzy.

Od teraz w niebiesko-białych barwach trenować będzie wielu kolejnych młodych zawodników. - Nasze cele szkoleniowe w przypadku obu klubów są tożsame. Podstawowym zadaniem tej współpracy jest zapewnienie jak najlepszego rozwoju piłkarskiego dzieciom i młodzieży. Przy okazji dbamy również o ich zdrowie - mówi Dominik Czapczyk, dyrektor zarządzający LPFA.

Z podpisania współpracy zadowolony jest również Klub Sportowy Dozamet Nowa Sól. - Dla nas, jako KS Dozametu, właśnie otwierają się niezwykle szerokie drzwi i ekcytujące perspektywy rozwoju piłki w powiecie nowosolskim. Bardziej stabilnego, jakościowego i prestiżowego partnera, jak akademia samego mistrza kraju, nie mogliśmy sobie wyobrazić - podkreśla Damian Stopa, prezes KSD.

LPFA Nowa Sól daje więc możliwość dalszego rozwoju największym piłkarskim talentom. Warto tutaj przypomnieć, że właśnie z województwa lubuskiego w niebiesko-białych barwach występowało m.in. dwóch dwukrotnych mistrzów Polski - Dawid Kownacki oraz Tomasz Kędziora.

- Niewykluczone, że w przyszłości młodzi i najzdolniejsi zawodnicy trafią do struktur wiodących Akademii Lecha Poznań i doczekamy się debiutu kolejnego piłkarza w seniorskiej drużynie Kolejorza, który jest urodzony w województwie lubuskim - dodaje Dominik Czapczyk, dyrektor zarządzający LPFA.

Klub Sportowy Dozamet Nowa Sól dołączył do blisko 50 ośrodków w całej Polsce, w której dzieci od 4. do 12. roku życia mogą się harmonijnie rozwijać w strukturach Lecha Poznań. Zaufały nam tysiące rodziców, dołącz do nich już dziś! Zapisy na stronie: www.lpfa.pl

Następne mecze

Niedziela 02.04 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin
Sobota 08.04 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij