2023-05-23 10:29 Maciej Henszel , fot. Adam Jastrzębowski

Dodatkowe bilety na II trybunę

Ogromne zainteresowanie towarzyszy meczowi ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Jagiellonią Białystok (sobota, 27 maja, godzina 17:30). Kończą się bilety na trybunach Anioły oraz Czapczyka, ale nie martwcie się - otwieramy właśnie górę II trybuny, gdzie będzie można zakupić nie tylko wejściówki normalne, ale również ulgowe i dziecięce.

Pewne jest już to, że wszystkie spotkania przy Bułgarskiej w tym sezonie obejrzy ponad 600 tysięcy kibiców. Ta bariera została przekroczona w trakcie sprzedaży wejściówek na starcie z Jagiellonią Białystok. Wciąż jednak jeszcze walczymy o to, żeby wyśrubować rekordową frekwencję na spotkaniu PKO BP Ekstraklasy w kończących się rozgrywkach. Spokojnie, najwyższa i tak należy do nas i do was, drodzy fani Kolejorza, bo na jesiennej konfrontacji z Legią Warszawa (0:0) było 35 410 osób.

Teraz ten wynik jest bez wątpienia do poprawienia. Po pierwsze, do stolicy Wielkopolski przyszła wreszcie wiosna, jest ciepło, więc aura nie powinna być wymówką żeby wybrać się ze znajomymi na trybuny. Po drugie, przygotowaliśmy moc atrakcji, także dla najmłodszych - już od godziny 14:30 otwarta będzie u zbiegu ulic Ptasiej i Bułgarskiej wyjątkowa Strefa Rozrywki stworzona specjalnie na zbliżający się Dzień Dziecka. I po trzecie oraz najważniejsze - mecz z Jagiellonią ma ważny wymiar sportowy, bo zdecyduje o tym, czy lechici zajmą trzecie miejsce w tabeli na koniec sezonu. Potrzebne jest do tego zwycięstwo, żeby nie musieć się oglądać na Pogoń Szczecin, która gra z Radomiakiem Radom.

W tym momencie mamy uprawnionych do wejścia ponad 30 tysięcy kibiców. Kończą się miejsca na sektorach wzdłuż linii bocznych boiska, czyli Anioły (I) oraz Czapczyka (III). Lada moment w sprzedaży pojawi się możliwość zakupienia wejściówek na trzeci poziom II trybuny - czyli znajdującą się tam antresolę, z której jest kapitalny widok na murawę.

Co ważne, będzie można tam zakupić nie tylko bilety normalne, ale również ulgowe oraz dziecięce. Warto się zatem wybrać rodzinnie na pożegnanie przy Bułgarskiej udanego sezonu, w którym dotarliśmy do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy, osiągając historyczny wynik w Europie.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij