2021-07-14 08:36 Lech Poznań , fot. Adam Jastrzębowski

Bądź z nami na Stadionie Poznań! #KOLE100RZ

Posiadanie karnetu to gwarancja korzyści. Dla Wielkopolan, osób charakteryzujących się dużą gospodarnością, ważnym argumentem są oczywiście oszczędności, które zyskujesz jako karnetowicz - nie tylko z każdą rundą powiększasz swój rabat lojalnościowy, ale też na start otrzymujesz od nas punkty w programie LECHICI, które potem możesz wymienić na atrakcyjne nagrody lub... płacić jeszcze mniej przy zakupie kolejnych abonamentów. 

I. Oszczędność

W cenę abonamentu sezonowego – z uwagi na powiększenie ligi - wliczonych jest siedemnaście spotkań PKO BP Ekstraklasy. Swoje miejsce na trybunach Stadionu Poznań zapewnisz sobie odpowiednio za 440 (Strefa A) lub 260 (Strefa B) złotych. To jednak cena wyjściowa dla tych, którzy abonament nabywają po raz pierwszy i nie posiadają żadnych zniżek.

Warto pamiętać, że zakup karnetu to gwarancja średniej ceny biletu zawartego w abonamencie odpowiednio 26 (Strefa B) lub 37 złotych (Strefa A). To jednak cena wyjściowa dla tych, którzy abonament nabywają po raz pierwszy i nie posiadają żadnych zniżek. A finalna cena może być jeszcze niższa - wystarczy, że wykorzystasz rabat lojalnościowy, voucher zniżkowy lub punkty zgromadzone w programie LECHICI.

II. Zniżki lojalnościowe

Każdy kibic, który rokrocznie wspiera Lecha, dostaje procentową zniżkę na następny karnet, odpowiadającą liczbie rund, które spędził dopingując Kolejorza z trybun. Kupując abonament teraz, możesz zacząć już korzystać ze zniżki lojalnościowej. Aby rabat był naliczony, należy powiązać konto w programie LECHICI z systemem sprzedaży biletów i zrobić to jeszcze przed zakupem abonamentu.

Pamiętaj też, że każda kolejna runda bez kontynuacji to minus 2%! Posiadana zniżka lojalnościowa - o maksymalnej wysokości 20% - to oczywiście nie jest jedyna możliwość obniżenia ceny karnetu. Zbierane w programie LECHICI punkty można bowiem również wykorzystać na ten cel. Więcej informacji >>>

III. Senior w programie LECHICI = różnorodność nagród

W każdej chwili możesz dołączyć do programu LECHICI. Co ważne, jako posiadacz karnetu - wraz z pierwszym wejściem na stadion na mecz ligowy - otrzymujesz 2000 (karnet Jesień 2021) lub 7000 punktów (karnet Sezon 2021/22), które już na starcie możesz wykorzystać na nagrody. Pamiętaj, że za zakupy w Stacjach Kolejorz lub w sklepie internetowym pod adresem sklep.lechpoznan.pl możesz otrzymać kolejne punkty na Twoim koncie w programie, więc korzyści na przyszłość jest jeszcze więcej!

IV. Stałe miejsce na stadionie

Zakup abonamentu gwarantuje Ci, że nie zabraknie dla Ciebie wejściówki na żaden z meczów Lecha. Z uwagi na obostrzenia związane z COVID-19 tymczasowo nie jesteśmy w stanie zagwarantować Ci stałego miejsca karnetowego. Ma to związek z wymaganym w Rozporządzeniu Rady Ministrów dystansem społecznym od pozostałych posiadaczy karnetów, którzy zazwyczaj kibicują od lat Kolejorzowi ramię w ramie. Jednak w przypadku powrotu do pełnego zapełnienia stadionu, jedno z miejsc znajdujących się na trybunach przy Bułgarskiej, ponownie stanie się Twoje.

Abonament gwarantuje Ci więc dużo spokoju - w sytuacji obostrzeń, ale też później - oczywiście jeśli przedłużysz swój karnet do 24 sierpnia 2021 do godziny 10:00, bo to tegoroczna, wydłużona z myślą o karnetowiczach, data zakupu karnetu z gwarancją miejsca.

V. Bilety w przedsprzedaży

Najlepiej kibicuje się w gronie bliskich sobie osób i to nie podlega żadnej wątpliwości! Na ważne spotkania ekstraklasy uruchomiona może być sprzedaż zamknięta, w której karnetowicze będą mogli zakupić bilety dla osób, z którymi chcą dopingować Lecha! To funkcjonalność, która cieszy się dużą popularnością, a korzystać z niej mogą wyłącznie posiadacze abonamentów.

Możliwość zakupów w przedsprzedaży dotyczy także Ciebie, ponieważ w karnet nie wchodzą spotkania Fortuna Pucharu Polski, jednak jako karnetowicz na każde z tych starć przy Bułgarskiej będziesz mógł z pierwszeństwem kupić wejściówkę w preferencyjne cenie.

VI. Parkujesz o połowę taniej

Zmotoryzowanym posiadaczom karnetów oferujemy wjazd na parking połowę taniej. W celu realizacji, podczas zakupu biletu online należy zalogować się na swoje konto biletowe i przy zakupie zaznaczyć zniżkę, która pojawi się w koszyku pod ceną. Pamiętaj, że liczba miejsc na parkingu jest ograniczona jego pojemnością oraz że bilety w promocji dotyczą zakupów online w systemie biletowym, natomiast nie będą dostępne w dniu meczu bezpośrednio przy wjeździe na parking.

VII. Jesteś pierwszy

Każdy posiadacz karnetu dostaje najważniejsze informacje z klubu jako pierwszy. To zasada, której twardo się trzymamy. Nowy transfer? Potwierdzimy go właśnie wysłaniem maila lub SMS-a do każdego karnetowicza. Posiadanie abonamentu gwarantuje Ci również pierwszeństwo w najważniejszych wydarzeniach związanych z Kolejorzem. Zamknięte spotkanie z zarządem klubu, sztabem szkoleniowym czy piłkarzami? Będziesz mógł się na nie zapisać jako pierwszy. Tylko posiadanie karnetu gwarantuje udział we wszystkich akcjach zaplanowanych przez klub. Pamiętaj zatem, żeby uzupełnić swój numer telefonu na swoim koncie w systemie biletowym.

VIII. Taniej zwiedzisz stadion

Jako posiadacz karnetu otrzymujesz od nas zniżkę 50% na wycieczkę standard po stadionie. Podczas zwiedzania udasz się w podróż zakamarkami obiektu przy Bułgarskiej. Wraz z abonamentem na mecze, poznański stadion przestanie mieć przed Tobą jakiekolwiek tajemnice! Aby wziąć udział w takim zwiedzaniu w dniu wycieczki zgłosić się do przewodnika w Stacji Kolejorz Stadion. Więcej informacji >>>

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Wybrany karnet kupisz tutaj >>> Zachęcamy również do kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Kibica, którzy wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą obliczyć docelową cenę karnetów, zsumują zniżki wynikające z posiadanych karnetów, a także pomogą przejść przez proces zakupu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności.

Kontakt telefoniczny: 61 886 30 00 (od poniedziałku do piątku, godz. 10:00 - 17:00)

Następne mecze

Sobota 01.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Czwartek 06.10 godz.18:45
Lech Poznań
vs |
Hapoel Beer Szewa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij