2023-11-19 16:00 Lech Poznań

500 KCAL NA 500 KCAL | Wspólnie z kibicami spalaliśmy rogale!

To już nasza tradycja - jak co roku w okolicach 11 listopada, Lech Poznań zaprosił swoich kibiców do tego, aby przed rozsmakowaniem się w poznańskim wypieku, najpierw w ramach treningu wspólnie wypocić 500 kcal, bo tyle mniej więcej kalorii ma w sobie każdy Rogal Świętomarciński. Trening poprowadził trener przygotowania motorycznego Kolejorza Karol Kikut, a udział w treningu wziął także znany poznański raper i kibic Niebiesko-Białych, autor legendarnego utworu "Czysta gra", czyli Liber. Obejrzyjcie relację z tego wydarzenia!

Partnerem akcji po raz kolejny była Cukiernia Koperski, a jedną z jej specjalności jest produkcja rogali świętomarcińskich. Cukiernia ta co roku posiada certyfikat potwierdzający zgodność wypieku rogali z określonymi normami, recepturami dla poszczególnych poznańskich cukierni, przygotowujących te tradycyjne wyroby do sprzedaży na dzień 11 listopada, czyli na poznańskie urodziny św. Marcina.

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij