2020-11-21 12:01 Adrian Gałuszka , fot. Marcin Rajczak

Ruszyły zapisy na Lech Conference Online

Ruszyła sprzedaż biletów na zbliżające się wielkimi krokami Lech Conference Online 2020. Pierwsza organizowana przez Lecha Poznań e-konferencja odbędzie się w sobotę, 5 grudnia za pośrednictwem platformy internetowej playlive.net., a w jej trakcie zostaną zaprezentowane cztery prelekcje związane z tematyką szkolenia.

W minionych edycjach Lech Conference wydarzenie potwierdziło, że nieprzypadkowo cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród trenerów celujących we wzbogacenie swojego warsztatu szkoleniowego. Co roku w poznańskiej Arenie, a następnie w Hali Uniwersytetu Adama Mickiewicza na Morasku gościliśmy setki szkoleniowców, którzy wysłuchiwali wystąpień uznanych prelegentów z Polski i zagranicy. W tym roku organizacja tak dużego wydarzenia nie była jednak możliwa z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Mimo to klub ze stolicy Wielkopolski podjął starania, by w dalszym ciągu dzielić się wiedzą i przyczyniać do rozwoju młodych trenerów.

- W ciągu ostatnich kilku miesięcy otrzymaliśmy liczne zapytania odnośnie stażów organizowanych wcześniej cyklicznie w murach naszej akademii oraz Lech Conference. Z racji na sytuację panującą w naszym kraju, ale i całym świecie wiedzieliśmy, że tradycyjnie już w pierwszy weekend grudnia nie będziemy mogli zaprosić trenerów do Poznania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw wielu sygnałom otrzymanym z zewnątrz oraz podjąć rękawicę w postaci wydarzenia Lech Conference Online. Chodzi o ciągłość całego projektu, ale i to, że cały czas mamy sporo wartościowych zagadnień do przekazania – mówi koordynator Lech Conference, Hubert Nowacki.

A wymienione przez niego kwestie będą przede wszystkim skupiać się na metodologii szkolenia w Akademii Lecha Poznań. Prelegenci Łukasz Chęciński i Bartosz Bochiński poruszą zagadnienia związane ze strukturą mikrocykli treningowych zespołów do lat 13 oraz 17. bo w kierunku pierwszej drużyny niebiesko-białych. Jego trener, Dariusz Żuraw, przybliży budowanie ataku na przykładzie swojej ekipy, natomiast wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski poruszy tematykę strategii i zarządzania klubem piłkarskim na podstawie Kolejorza.

Żeby zapewnić sobie miejsce na tegorocznej e-konferencji, należy odwiedzić platformę playlive.net oraz postępować zgodnie z podanymi pod tym adresem instrukcjami. WAŻNE! Platforma jest kompatybilna wyłącznie z przeglądarkami Edge i Chrome.

Nie zwlekaj, zapoznaj się z pełnym harmonogramem nadchodzącego wydarzenia i kup dostęp do Lech Conference Online 2020 już dziś!

Następne mecze

Sobota 08.05 godz.20:00
Wisła Kraków
vs |
Lech Poznań
Niedziela 16.05 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij