2020-07-23 11:23 Adrian Gałuszka , fot. Przemysław Szyszka

Mecz o utrzymanie na antenie Lech TV

Finał sezonu drużyny rezerw na antenie Lech TV! W sobotę, o godzinie 17:00 ekipa trenera Rafała Ulatowskiego podejmie na własnym terenie Błękitnych Stargard. Ten mecz zdecyduje o końcowych rozstrzygnięciach w drugiej lidze, a niebiesko-biali cały czas zachowują wielkie szanse na utrzymanie. Ich ostatnie spotkanie w ramach debiutanckiej kampanii na boiskach szczebla centralnego kibice niebiesko-białych obejrzą na klubowym kanale Youtube.

Cała 34. seria gier zostanie rozegrana w tę sobotę o godzinie 17:00, a równolegle odbędzie się dziewięć starć. Zaangażowanych w walce o bezpośredni awans są trzy kluby, natomiast cały czas niepewnych utrzymania pozostaje sześć drużyn. W gronie tych drugich znajdują się lechici, którzy ugoszczą we Wronkach zajmujących obecnie spadkową lokatę Błękitnych Stargard. By być pewnych zachowania miejsca w drugiej lidze, niebiesko-biali muszą swój mecz co najmniej zremisować.

- Możemy już to sobie powiedzieć, że w tym sezonie uda nam się zrealizować wszystkie domowe spotkania naszej drugiej drużyny. To nas niezmiernie cieszy, bo w obliczu jej historycznego osiągnięcia, jaki stanowił awans na szczebel centralny chcieliśmy jak najmocniej przybliżyć naszym kibicom ten zespół. Stąd też większa opieka medialna nad tematem naszych rezerw czy transmisje z ich spotkań. Dlatego tym bardziej liczymy na korzystny wynik lechitów w sobotę i ich pozostanie na tym poziomie rozgrywkowym - nie ukrywa szef klubowych mediów, Maciej Henszel, który tradycyjnie już skomentuje na antenie Lech TV mecz ekipy dowodzonej przez trenera Rafała Ulatowskiego.

Starcie o być albo nie być w drugiej lidze dla rezerw rozpocznie się o godzinie 17:00. My zapraszamy na kanał Youtube Lecha Poznań już kilka minut wcześniej. Zachęcamy do wspierania młodych lechitów!

Następne mecze

Czwartek 26.11 godz.21:00
Standard Liège
vs |
Lech Poznań
Poniedziałek 30.11 godz.18:00
Lechia Gdańsk
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij