Co robimy?

Lech na Landach - celem projektu jest promocja zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej pośród Wielkopolan. W jego ramach odwiedzamy miejscowości rozsiane po całym województwie (i nie tylko), w których piłkarze Kolejorza - w asyście trenerów Lech Poznań Football Academy - prowadzą trening pokazowy, zachęcają do gry w piłkę nożną i bez reszty oddają się kibicom, którzy zawsze bardzo licznie stawiają się na obiektach sportowych. Podczas takiej imprezy można otrzymać bezpłatne konsultacje dietetyczne, treningowe, czy lekarskie, spróbować swoich sił w innych dyscyplinach sportu (np. sporty walki, rugby, futbol amerykański) i skosztować zdrowego jedzenia. Dotychczas odwiedziliśmy m.in. Gniezno, Jarocin, Konin, Kościan, Międzychód, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Wolsztyn, czy Wrześnię.

Lech bez Barier - głęboko wierzymy w zasadę swobodnego i równego dostępu do sportu dla wszystkich. Właśnie dlatego powstał projekt, który ma umożliwić wygodny wstęp i komfortowy pobyt na trybunach stadionu dla każdego kibica. To inicjatywa skierowana do osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, którzy w jej ramach mogą cieszyć się i emocjonować piłkarskim widowiskiem. Enea Stadion jest dostosowany do ugoszczenia nawet 266 osób niepełnosprawnych, w tym 70 poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Lech na Zimę - niskie temperatury, śnieg lub plucha oraz krótkie dni rzadko zachęcają do dbania o formę. A to właśnie zdrowy ruch pozwalają przemóc najgorszą zimową chandrę i dlatego w tym najchłodniejszym okresie roku zachęcamy poznaniaków i Wielkopolan do wspólnych ćwiczeń. Spotykamy się nie tylko na Ligawie przy Bułgarskiej, czyli lodowisku ulokowanym przy Enea Stadionie. Wraz z przedstawicielami pierwszej drużyny Kolejorza chętnie odwiedzamy wielkopolskie miasta i miasteczka i namawiamy do hartowania ducha na świeżym powietrzu.

Współpraca z lokalnymi instytucjami - Lech RAZEM to nie tylko inicjatywy prowadzone przez Kolejorza. Często nawiązujemy współpracę z poznańskimi i wielkopolskimi instytucjami, władzami miast czy najróżniejszymi placówkami wychowawczo-oświatowymi i wspólnie promujemy ideę zdrowego trybu życia, szczególnie pośród najmłodszych. Biegamy i zachęcamy do biegania w poznańskim półmaratonie i maratonie, odwiedzamy przedszkola i szkoły, rokrocznie prowadzimy pikniki z okazji Dnia Dziecka. Cel jest jeden. To nie tylko uświadamianie, ale również aktywne działanie przeciw otyłości, wadom postawy i nudzie świata wirtualnego! Chcemy, by każdy młody poznaniak i Wielkopolanin rósł zdrowy i pełny optymizmu.

Następne mecze

Czwartek 28.09 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa
Niedziela 01.10 godz.17:30
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Reklama
 

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij