O programie

Dla poznaniaków, Wielkopolan i wszystkich swoich kibiców Lech jest jednym z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych symboli swojego regionu. Od 1922 roku swymi sukcesami, codzienną pracą, czynnym udziałem w wychowywaniu wielu pokoleń mieszkańców Wielkopolski, która jest kolebką naszej ojczyzny, wielokrotnie dawał sympatykom powody do dumy oraz radości.

Lech Poznań, jak każdy Wielkopolanin, zawsze był też wyczulony na potrzeby swoich najbliższych, sąsiadów, krajan. Kolejorz to przecież nie tylko sport i emocje związane z boiskiem piłkarskim. To również dbałość o dobro i zdrowie swoich kibiców, aktywne uczestnictwo w życiu dzielnicy, miasta i regionu.

Program Lech RAZEM skupia w sobie wszystkie inicjatywy Kolejorza, których celem jest utrzymywanie wzorowych relacji z otoczeniem. W jego ramach już od lat prowadzone są takie projekty jak Lech na Landach, Lech na Zimę, czy Lech bez Barier. Skupiamy się w nim na promocji zdrowego i aktywnego trybu życia, zachęcamy do uprawiania sportu i ruchu, koncentrujemy się na wykształcaniu prawidłowych nawyków przede wszystkim u najmłodszych poznaniaków i Wielkopolan.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij