- Jeśli chodzi o moja formę to cały czas robie postępy. Ciężko pracuje na treningach, tego czego się nauczę, staram się pokazywać w meczach. Gdyby jednak był w naprawdę dobrej formie to może grałbym w pierwszej reprezentacji, ale z występów w młodzieżówce również bardzo się cieszę.
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Aarhus GF
Lech Poznań
Zapisz się do newslettera