- Nie jesteśmy chyba faworytem w tym drugim meczu, bo zaliczka nie wielka, ale mam nadzieję, że wystarczy. Zagramy konsekwentnie w obronie, tak jak dziś, a do tego może znów uda się coś strzelić - dodał Wilk.
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Aarhus GF
Lech Poznań
Zapisz się do newslettera