2020-10-17 22:42 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Trenerzy po meczu Jagiellonia - Lech

W meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań przegrał z Jagiellonią Białystok 1:2. Oto, jak to spotkanie skomentowali trenerzy obu zespołów.

Dariusz Żuraw (trener Lecha Poznań):

- Pozostaje mi pogratulować Jagiellonii zdobycia trzech punktów. To był słaby mecz w naszym wykonaniu, w ofensywie graliśmy chaotycznie, brakowało nam spokoju. Natomiast jeśli chodzi o defensywę, to popełniliśmy zbyt dużo błędów, żeby myśleć o korzystnym wyniku.

Trochę problemy kadrowe, które mieliśmy w linii obrony, spowodowały, że nasza gra od tyłu nie była płynna i niestety nie ustrzegliśmy się błędów. Musimy dalej czekać na zwycięstwo w Białymstoku, a w kolejnych spotkaniach musimy zagrać lepiej niż dzisiaj, żeby osiągnąć korzystne wyniki.

Bogdan Zając (trener Jagiellonii Białystok):

- To zwycięstwo bardzo nas cieszy. Determinacja i wola walki od pierwszej do ostatniej minuty pomogły nam na pewno w zwycięstwie, ale nie ma co ukrywać, że zadecydowały umiejętności. Bramki zdobyliśmy po dobrej grze: pierwszą po stałym fragmencie gry, później graliśmy swoją piłkę, próbowaliśmy podchodzić wyżej i atakować Lecha, co udało się w wielu momentach. Można powiedzieć, że plan, który założyliśmy sobie na mecz, zrealizowaliśmy, bo odnieśliśmy zwycięstwo. Wiemy, że trochę mankamentów było i zrobimy analizę, bo z takim mocnym rywalem, jak poznaniacy, w pewnych momentach musimy mieć więcej rozwagi i spokoju. Niewiele brakowało, a w końcówce mogło się to nie najlepiej dla nas skończyć.

Następne mecze

Czwartek 29.10 godz.21:00
Rangers F.C.
vs |
Lech Poznań
Poniedziałek 02.11 godz.20:00
Znicz Pruszków
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij