2016-08-09 17:45 Mateusz Szymandera

Powrót Pawłowskiego

Szymon Pawłowski wraca do wyjściowego składu Kolejorza po czterech meczach przerwy. Sztab szkoleniowy dokonał pięciu zmian w składzie na spotkanie Pucharu Polski z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Przed szansę debiutu w meczu o stawkę w barwach Kolejorza stanie Matus Putnocky. Dla Słowaka będzie to pierwsze oficjalne spotkanie po ponad trzech miesiącach przerwy. Poza wspomnianą dwójką w wyjściowym składzie znaleźli się Jan Bednarek, Darko Jevtić i Nicki Bille.

Na ławce rezerwowych szkoleniowiec Lecha Jan Urban ma do swojej dyspozycji m.in. Marcina Robaka, Macieja Gajosa, Radosława Majewskiego i Kamila Jóźwiaka. W osiemnastce meczowej zabrakło natomiast Roberta Gumnego i Dariusza Formelli, którzy wystąpili w poprzednim spotkaniu Kolejorza.

Początek meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała o godz. 19:00. Na stronie internetowej na żywo przeprowadzimy tekstową relację z tego spotkania.

SKŁAD LECHA POZNAŃ NA MECZ Z PODBESKIDZIEM:

Lech Poznań: Matus Putnocky - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Maciej Wilusz, Tamas Kadar - Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh - Maciej Makuszewski, Darko Jevtić, Szymon Pawłowski - Nicki Bille

Ławka rezerwowych: Jasmin Burić, Lasse Nielsen, Marcin Robak, Maciej Gajos, Dariusz Dudka, Kamil Jóźwiak, Radosław Majewski

Następne mecze

Piątek 26.02 godz.20:30
Warta Poznań
vs |
Lech Poznań
Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij