2019-07-11 12:40 Mateusz Jarmusz

Ostatni trening w Opalenicy

Czwartkowy trening był ostatnim podczas zgrupowania w Opalenicy. Po południu zawodników Lecha Poznań czeka szkolenie z przepisów gry z sędziami, a w piątek odbędą się dwa zamknięte dla publiczności sparingi.

Czwartek okazał się jak na razie najcieplejszym dniem podczas drugiego zgrupowania w Opalenicy. Poranny trening był ostatnią jednostką podczas tego obozu, a rozpoczął się jak zwykle od rozgrzewki przeprowadzonej przez trenerów Kikuta i Kasprzaka. Następnie zawodnicy rozpoczęli nietypową grę w dziadka, ponieważ brali w niej udział wszyscy zawodnicy podzieleni na trzy zespoły.

Główna część treningu oparta była na gierkach, w których lechici pracowali zarówno nad zagadnieniami taktycznymi, jak i skutecznością. W tym drugim elemencie wyróżnili się napastnicy Kolejorza, ponieważ bramki zdobywali Christian Gytkjaer, Timur Zhamaletdinov, jak i Paweł Tomczyk. Na zakończenie treningu piłkarze doskonalili odpowiednie bronienie się oraz wychodzenie do kontrataków przy stałych fragmentach gry.

Po południu lechici będą mieli zajęcia teoretyczne, ponieważ do Opalenicy przyjadą sędziowie piłkarscy, którzy przeprowadzą szkolenie z nowinek w przepisach gry w piłkę nożną. W piątek zawodników Lecha Poznań czekają dwa sparingi. Oba te mecze będą zamknięte dla publiczności i będą ostatnim przetarciem przed pierwszą kolejką PKO Ekstraklasy, w której niebiesko-biali zmierzą się na wyjeździe z mistrzem Polski, Piastem Gliwice.

Następne mecze

Czwartek 19.12 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Arka Gdynia

Prezent dla Lechitów! Bilety na mecz z Arką tylko 15 zł!

Więcej

Sobota 08.02 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij