2020-09-15 19:08 Maciej Henszel , fot. Przemysław Szyszka

Godzinne zajęcia przed Hammarby

Piłkarze Lecha o godzinie 18:00 pojawili się na arenie środowego meczu drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Europy ze szwedzkim Hammarby IF. Ostatni przedmeczowy trening piłkarzy trenera Dariusza Żurawia trwał blisko godzinę. - Niezłe echo niesie się po trybunach - uśmiechali się lechici.

W środę walka odbywać się będzie bez udziału kibiców, więc odczucie będzie podobne. A to dlatego, że każdy okrzyk będzie zwielokrotniony po odbiciu się od trybun oraz dachu, który mocno ogranicza dostęp do promieni słonecznych, a to spowodowało, że zdecydowano się położyć na boisku sztuczną trawę.

Wyjazd z hotelu na zajęcia był także okazją do sprawdzenia, jak długo będzie trwała podróż - wszystko po to, żeby w dniu meczu punktualnie zameldować się na obiekcie. W tych godzinach stolica Szwecji jest bowiem mocno zakorkowana i internetowe wyliczenia wskazywały, że przejazd autokarem będzie trwał około 50 minut. Ostatecznie jednak udało się dotrzeć w niecałe pół godziny.

Na miejscu była przede wszystkim okazja do zapoznania się ze sztuczną nawierzchnią na jakiej przyjdzie rozgrywać spotkanie. Polskie kluby nie mają możliwość na co dzień rywalizować w takich warunkach. W trakcie ćwiczeń lekko zaczął siąpić deszcz, więc piłka znacznie szybciej poruszała się po zroszonej murawie. Godzinne zajęcia były w pierwszej części złożone z gry w "dziadka", potem odbyła się również krótka, ale intensywna gry.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij