Trzech zawodników Lecha Poznań zostało powołanych do szerokiej kadry reprezentacji Polski U-21 na mistrzostwa Europy. Na liście nominowanych znaleźli się Michał Gurgul, Antoni Kozubal oraz Filip Szymczak.
Najbliższe zgrupowanie odbędzie się w Woli Chorzelowskiej, a podczas niego Biało-Czerwoni będą przygotowywać się do turnieju finałowego mistrzostw Europy, który odbędzie się na Slowacji. Ostateczna kadra zostanie ogłoszona 4 czerwca i mamy nadzieję, że znajdą się w niej przedstawiciele Lecha Poznań. Na razie powołanych zostało trzech graczy Kolejorza - Michał Gurgul, Antoni Kozubal oraz Filip Szymczak.
Przypomnijmy, że Polska na EURO zagra z Gruzją (11 czerwca, 21:00, Żylina), Portugalią (14 czerwca, 21:00, Trenczyn) i Francją (17 czerwca, 18:00, Żylina).