Lech Talent's Day

fot. Marcin Rajczak

Przed nami kolejna edycja Lech Talent’s Day! W sobotę, 12 czerwca na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Bułgarskiej odbędzie się kolejny nabór do poznańskiej części Akademii Lecha Poznań. Tym razem szansę pokazania swoich umiejętności trenerom juniorskich drużyn Kolejorza otrzymają zawodnicy z roczników 2014 oraz 2015.

Jako pierwsi na murawę położoną najbliżej Stadionu Poznań wybiegną najmłodsi z zainteresowanych wydarzeniem. To gracze urodzeni w 2015 roku, którzy punktualnie o 14:00 pokażą się opiekunom niebiesko-białych. Po nich o godzinie 16.00 zameldują się młodzi piłkarze z rocznika 2014. Każda z grup proszona jest o pojawienie się na kwadrans przed rozpoczęciem swoich zajęć.

W trakcie Lech Talent’s Day młodzi gracze będą mieli możliwość pokazać się trenerom pracującym na co dzień w juniorskich grupach poznańskiej części Akademii Lecha Poznań. W minionych edycjach przy Bułgarskiej stawiło się blisko 150 początkujących adeptów futbolu, a część z nich została zaproszona do dalszej współpracy z Kolejorzem. Nie inaczej będzie tym razem. Opiekunowie najmłodszych ekip niebiesko-białych zapowiadają bowiem, że i tym razem najbardziej wyróżniający się zawodnicy dostaną propozycję współpracy z ich zespołami.

Terminarz Lech Talent's Day:

14:00 - rocznik 2015
16:00 - rocznik 2014

Miejsce zbiórki: Zbiórka 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia przed wejściem głównym pod I trybuną Stadionu Poznań (wjazd od ulicy Ptasiej). Lech Talent's Day odbędzie się na boisku treningowym ze sztuczną nawierzchnią przy Stadionie Poznań, niezbędne rzeczy: strój sportowy oraz wodę.

Żeby wziąć udział w Lech Talent's Day wystarczy wypełnić arkusz zgłoszeniowy oraz stawić się w sobotę, 12 czerwca o właściwej godzinie przy Bułgarskiej wraz ze strojem sportowym oraz wodą.

* Wyrażam zgodę na udział dziecka w konsultacji szkoleniowej organizowanej przez Lecha Poznań oraz Lech Poznań Football Academy w dniu 12 czerwca 2021. Jednocześnie oświadczam, że dziecko zostało poddane stosownym badaniom lekarskim i nie ma żadnych przeciwskazań na udział w zajęciach sportowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystywanie wizerunku podopiecznego w celu promocji marki Lech Poznań, Akademii Lecha Poznań oraz Lech Poznań Football Academy, jak też produktów oferowanych przez Lech Poznań Football Academy i podmioty współpracujące.
Administratorem Twoich danych oraz Twojego dziecka (dalej: wy) jest Organizator (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
 1. listownie na adres: Lech Poznań, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
 2. przez e-mail: lech@lechpoznan.pl
 3. telefonicznie: (61) 886 30 00
1. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
 • Będziemy posługiwać się waszymi danymi osobowymi, w celu przeprowadzenia LECH TALENT'S DAY.
 • Możemy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi na podstawie Twojej zgody, która jest dobrowolna, ale jednocześnie konieczna, żeby wziąć udział w LECH TALENT'S DAY.
2. Okres przechowywania danych osobowych
Będziemy przechowywać wasze dane osobowe do momentu zakończenia całego postępowania związanego z przeprowadzeniem LECH TALENT'S DAY lub do czasu odwołania udzielonej przez Ciebie zgody.
3. Odbiorcy danych
Będziemy przekazywać dane osobowe wyłącznie firmom, które z nami współpracują w celu przeprowadzenia TALENT'S DAY, tj: dostawca usług IT, firma ubezpieczeniowa. Tacy odbiorcy posługują się waszymi danymi tylko zgodnie z naszymi poleceniami dlatego, że mają z nami zawartą umowę. Poza tym dane będziemy mogli przekazać tylko i wyłącznie upoważnionym do tego organom państwowym.
4. Twoje prawa:
Dlatego, że posługujemy się Twoimi danymi osobowymi masz:
 • prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że mogliśmy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. przed jej wycofaniem.
 • prawo dostępu do danych osobowych,
 • prawo żądania sprostowania danych osobowych,
 • prawo żądania usunięcia danych osobowych,
 • prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się Twoimi danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
 • prawo do przenoszenia danych osobowych,
 • prawo wniesienia skargi do organu zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Następne mecze

Piątek 23.07 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Radomiak Radom
Piątek 30.07 godz.20:30
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij