Lech Talent Day

fot. Marcin Rajczak

W sobotę, 7 października na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Bułgarskiej 17 odbędzie się nabór do poznańskiej części akademii. Podczas nadchodzącego Lech Talent Day czekamy na zawodników z roczników 2016 i 2017. Jeśli uważasz, że to właśnie Twoje dziecko powinno dołączyć do Kolejorza, najpierw wypełnij arkusz zgłoszeniowy, a następnie przyjdź ze swoją pociechą na nasz nabór.

Szansa na realizację piłkarskich marzeń

Lech Talent Day co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych kibiców Kolejorza, którzy marzą, by iść w ślady starszych kolegów, m.in. Roberta Gumnego, który przeszedł całą ścieżkę szkolenia w Akademii Lecha Poznań, a także tych nieco młodszych piłkarzy wchodzących właśnie do pierwszej drużyny. Dość napisać, że podczas minionej, kwietniowej edycji wydarzenia wzięło udział aż 250 uczestników. Warto podkreślić, że już sama inicjatywa działa na wyobraźnię, bo uczestnicy naszego naboru mogą wybiec na boisko treningowe Stadionu Poznań, gdzie w niedalekiej odległości seniorska ekipa przygotowuje się do najbliższych ligowych meczów.

W trakcie tegorocznego Lech Talent Day adepci piłki nożnej będą mieli możliwość pokazać się szkoleniowcom pracującym na co dzień w juniorskich grupach poznańskiej części naszej akademii i jak co roku - najbardziej wyróżniający się zawodnicy otrzymają od trenerów propozycję współpracy i założenia koszulki z kolejowym herbem na piersi. Nasz nabór jest więc idealną okazją do tego, by Twoje dziecko dołączyło do Kolejorza i zaczęło krok po kroku realizować swoje piłkarskie marzenia. A my możemy zapewnić, że Twoja pociecha będzie w dobrych rękach, bo na szkoleniu znamy się najlepiej w kraju.

Informacje o Lech Talent Day

Jako pierwsi na boisko treningowe wybiegną zawodnicy z rocznika 2017, którzy od godziny 10:00 będą mogli pokazać swoje piłkarskie umiejętności trenerom młodzieżowych drużyn Kolejorza. Po nich, o godzinie 12:00 na murawie zameldują się gracze o rok starsi.

Aby wziąć udział w Lech Talent Day należy wypełnić arkusz zgłoszeniowy oraz stawić się w sobotę, 7 października przy Bułgarskiej. Zbiórka odbędzie się piętnaście minut przed rozpoczęciem wydarzenia przed wejściem głównym pod I trybuną im. Anioły (wjazd od ulicy Ptasiej). Prosimy o zabranie ze sobą stroju sportowego oraz wody.

Harmonogram Lech Talent Day (sobota, 7 października):

10:00 - rocznik 2017
12:00 - rocznik 2016

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
* Wyrażam zgodę na udział dziecka w konsultacji szkoleniowej organizowanej przez Lecha Poznań oraz Lech Poznań Football Academy w dniu 7 października 2023.
* Oświadczam, że dziecko zostało poddane stosownym badaniom lekarskim i nie ma żadnych przeciwskazań na udział w zajęciach sportowych.
* Wyrażam zgodę na wykorzystywanie wizerunku podopiecznego w celu promocji marki Lech Poznań, Akademii Lecha Poznań oraz Lech Poznań Football Academy, jak też produktów oferowanych przez Lech Poznań Football Academy i podmioty współpracujące.
Administratorem Twoich danych oraz Twojego dziecka (dalej: wy) jest Organizator (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
 1. listownie na adres: Lech Poznań, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
 2. przez e-mail: lech@lechpoznan.pl
 3. telefonicznie: (61) 886 30 00
1. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
 • Będziemy posługiwać się waszymi danymi osobowymi, w celu przeprowadzenia LECH TALENT DAY.
 • Możemy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi na podstawie Twojej zgody, która jest dobrowolna, ale jednocześnie konieczna, żeby wziąć udział w LECH TALENT DAY.
2. Okres przechowywania danych osobowych
Będziemy przechowywać wasze dane osobowe do momentu zakończenia całego postępowania związanego z przeprowadzeniem LECH TALENT DAY lub do czasu odwołania udzielonej przez Ciebie zgody.
3. Odbiorcy danych
Będziemy przekazywać dane osobowe wyłącznie firmom, które z nami współpracują w celu przeprowadzenia TALENT DAY, tj: dostawca usług IT, firma ubezpieczeniowa. Tacy odbiorcy posługują się waszymi danymi tylko zgodnie z naszymi poleceniami dlatego, że mają z nami zawartą umowę. Poza tym dane będziemy mogli przekazać tylko i wyłącznie upoważnionym do tego organom państwowym.
4. Twoje prawa:
Dlatego, że posługujemy się Twoimi danymi osobowymi masz:
 • prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że mogliśmy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. przed jej wycofaniem.
 • prawo dostępu do danych osobowych,
 • prawo żądania sprostowania danych osobowych,
 • prawo żądania usunięcia danych osobowych,
 • prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się Twoimi danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
 • prawo do przenoszenia danych osobowych,
 • prawo wniesienia skargi do organu zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij