2019-12-05 14:52 Lech Poznań

Zyskajmy razem! Rusza program partnerski PKO Banku Polskiego

To już oficjalne! Miło nam poinformować o rozpoczęciu Programu Partnerskiego pomiędzy Lechem Poznań a PKO Bankiem Polskim, partnerem tytularnym Ekstraklasy będącym jednocześnie Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy. Ten pionierski projekt otwiera nowe możliwości, dzięki którym Kolejorz zyska dodatkowe środki finansowe na dalszy rozwój, m.in. na klubową akademię.

Program Partnerski jest projektem prorozwojowym i innowacyjnym w zakresie marketingu sportowego, a także współpracy pomiędzy sponsorem, liga i klubami piłkarskimi. Doskonale wpisuje się on w założenia, jakie stoją przed ekstraklasowymi klubami - inwestycje w akademie, rozwój trenerów i rozbudowę infrastruktury sportowej. To pierwszy taki projekt w historii polskiej piłki nożnej, który w takiej skali może poprawić stabilność finansową ligowych klubów. PKO Bank Polski jako sponsor tytularny Ekstraklasy służy swym doświadczeniem i wiedzą, tak by w porozumieniu z PZPN, władzami ligi oraz klubami piłkarskimi stale rozwijać i podnosić poziom polskiej piłki klubowej. W ramach trzyletniego Programu Partnerskiego do ekstraklasowych klubów może trafić strumień nawet 60 milionów złotych.

- Niezwykle cieszy nas konsekwentnie realizowana przez PKO Bank Polski misja, by przekazywane klubom środki przyczyniały się do rozwoju infrastruktury i szkolenia młodych piłkarskich talentów. Doskonale wiemy, że nie ma lepszej drogi rozwoju polskiego futbolu i budowania fundamentów pod sportowe sukcesy. Dlatego konsekwentnie inwestujemy w naszą piłkarską akademię. Nie jest to żadna droga na skróty tylko długoterminowa praca u podstaw. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z PKO Bankiem Polskim będziemy ją realizować jeszcze przez wiele lat - mówił Karol Klimczak, prezes Lecha Poznań na konferencji, podczas której zaprezentowany został projekt.

Program Partnerski Kolejorza i PKO Banku Polskiego będzie polegał na zaangażowaniu klubu w promocję produktów bankowych (konta osobiste, pożyczka gotówkowa, kredyt hipoteczny) i stanie się programem afiliacyjnym. Forma crowdfundingu, na której opiera się Program Partnerski jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów finansowania projektów. Od każdego zakupionego w PKO Banku Polskim produktu Kolejorz otrzyma stosowne wynagrodzenie. Środki te będą mogły być przeznaczane na rozbudowę infrastruktury, kształcenie młodych piłkarskich talentów, innowacje sportowe czy na inne działania prorozwojowe. Dodatkowo każdy kibic, który skorzysta z usług Banku otrzyma voucher do wykorzystania w sklepach klubowych Kolejorza.

Warto zauważyć, że nowy projekt ma wymiar społeczny, ponieważ wręcza kibicom dodatkowe narzędzia, dzięki którym ci mogą w wymierny sposób wspierać swój ukochany klub. Społeczność kibicowska i klienci PKO Banku Polskiego będą na bieżąco informowana o postępach, jakie dany klub czyni w ramach Programu Partnerskiego. Nie będzie zatem żadnych wątpliwości wokół tego, kto w pełni wykorzystuje potencjał nowej inicjatywy.

Kolejorz pieniądze będzie pozyskiwał w zamian za aktywność kibiców i otwierane za pośrednictwem strony klubowej oraz portali społecznościowych bankowe rachunki, pożyczki i kredyty. Czyli zyskamy jako klub tylko wtedy, gdy kibice klikną w reklamę danego produktu bankowego umieszczoną w naszych kanałach komunikacji. Dodatkowo zyskacie również Wy! Za każdy założony nowy produkt - zgodnie z regulaminem promocji - możecie otrzymać voucher do wydania na stronie: sklep.lechpoznan.pl* - od 50 zł za aktywne konto, 200 zł za udzieloną pożyczkę i aż do 600 zł za uruchomiony kredyt hipoteczny.

Ponadto, każdy kibic, który otrzyma bon o wartościach 200 lub 600 złotych otrzyma dodatkowe, niematerialne nagrody od Kolejorza, które będą realizowane po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych (każdy zainteresowany odbiorem nagrody będzie proszony o wypełnienie formularza na stronie lechpoznan.pl/wygrajmyrazem - przyp.red.). I tak, za voucher otrzymany za udzieloną pożyczkę, kibic Lecha będzie mógł wybrać się na wycieczkę po stadionie, z kolei za uruchomiony kredyt hipoteczny będzie można wziąć udział w pomeczowej analizie z analitykiem poznańskiej drużyny.

* Aby skorzystać z promocji w e-sklepie należy w koszyku (po wybraniu wszystkich produktów) w górnym prawym rogu wpisać numer kodu rabatowego. Otrzymasz go wcześniej na swój telefon, sms-em z banku. Nie kasuj sms-a, ponieważ kod przyda się również później przy weryfikacji udziału w nagrodzie przygotowanej przez klub, jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać

PKO Konto Za Zero >>>

PKO Konto Bez Granic >>>

Pożyczka gotówkowa >>>

Kredyt hipoteczny >>>

Pożyczka konsolidacyjna >>>

PKO Konto Dla Młodych >>>

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij